Zeus_BJK : Merak etme ben gayet güzel okuyup cevap veriyorum bildiğim kısmına. Burası özgür bir forum boşu boşuna tartışma yaratma. Neyse uzatmıcam.

Afferim Sana Uşaklık Yap bana saoalsın..
Hamachi ile İligli Msnden Gelip Ağ nasıl Kurucam Ağa nsl Bağlanıcam diye lütfen Yardım İstemeyin Yardım Etmiycem. Bu Forumdaki Yazdıklarımı Okumadan Gelip Bunları Soranları Direk Silicem...
Master
59.2997
ya beyler benim işletim sistemim 98 hamachisetupa tıklatıgımda hamachisetup hata veriyor :(
Windows XP için o ..
valla Nedra Hamachi pek işime yaramadi acik casi dostum.
Caliştirabilen varsa sayet Nemutlu.
sen kafanı yorma çalıştıran bi sürü insan var msnimde hamachi diye bölüm var 40 kişi var sadece hamachi kullanan benim msnimde.. Beceriksizliğinin sonucunu diğer insanlara yükleme..
Silindi
Novice
5.2
ßende bu progu kullanmı$tım arkadaşlarla pvp yapmak için...

Önce Programı indirin Nickname Girin ..sonra AĞ kurun .. ( Ağ adı parola girceksiniz ) Daha sonra diğer arkadaşınız da progu indirmeli..O da sizin ağınıza bağlancak.. ( Ağ Adınızı ve $ifreyi girerek )

Daha sonra siz sphere i açarsınız..

//Server Name
//Hamachi IP
//2593

Arkadaşınızın Login.cfg sini LoginServer=HamachiIP,2593 yapar.. Clientten girer.. Yine anlamadıysanız gerek yok .. Zaten 50000 tane PvP srvr ı açıldı.. =)
Beyler Ben Bunu ilk Once Sildim..Daha Sonra Yeniden Kurmak istiyorum Fakat Bana Sisteminizde Hamachi var Diyo..Siz bunun Program filesteki dosyalarını Buraya Koyarmısınız Veya nasıl Bi cozum Bulucam Onu bi yapsak...Bütün Hepsini sildim Ama hiçbişey Yok...siz Bi Program Filestekini Yollarsanız Sevinirim...

Daha sonra eklenen mesaj 18 dakika

Tamam bi Arkadaş Yolla Yollamaya gerek kalmadı

Bu konu Mustafalp tarafından düzenlendi(2006-01-26 12:59, 18 yıl önce)
Arkadaslar Benim hamachi bağlanmıyor sebebi ne olabilir
Hll çok güüzel anlatmış herşeyi ile baglanmıyo diyenler kendi açtıkları server da bazen sorun oluyo aynı isimle açan oluyo o yüzden bömle kodlu isimler kulanın MonTAna1245 Gbi
bişi merak ettim benım ip static degil hamachi komachi neyse onu yukledıkten sorna hadi makınaya res attım saten benım ip her attıgımda degişiyo hamachi komachi surekli aynı ip den mı alıyo anlamadım burasını :gorme yani her seferinde login.cfg dosyasını mı gonderecem millete

Daha sonra eklenen mesaj 6 saat 50 dakika

Mediation server has rejected your login requst

hatasını verıyo power basınca

ne yapmam lazım ?:selektor

Bu konu mix tarafından düzenlendi(2006-01-31 01:57, 18 yıl önce)
Hamachi iyi hoş güzel ama bikaç zararı var yav..

1)10 veya 15 kişiden fazla player alamıyosunuz
2)Bazen adsl kullanıyosanız (nadiren) bağlantıyı örtelio yani gizlio ve internete girmek için silmeniz gerekio
3)İngilizcesi zararlı :D alın Türkçesi https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-tr2.exe

Bu arada yararıda var çoğu oyunu hamachi sayesinde internetten arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz

Bu konu **Bilocan** tarafından düzenlendi(2006-02-23 17:03, 18 yıl önce)
SPHERE.INI AYARLARI :

[SERVER]
SERVERİNİZİN ADI
HAMACHİDE ÜSTTE YAZAN IP
2593

[EOF]
beykler hersey tamamda yapıyoruz bunu hamacide acık acc yi yazıp sifreyide yazdık simdi serverın ismine geldi,k ona bastıgında karakter secme veya yaratma yerie gelmiyor bi sorun var beyler yardım edin allah askına
Sphere.ini böyle olcak %100 olması lazım eğer bundan başka sorun yoksa...

[SERVERS]
XXX
127.0.0.1
2593

XXX UO
Hamachi
2593

[EOF]
bilocan olmuyor arkadasım olmuyor oyuna giremiyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.