sphere yi açınca Server Terminated by error -3 yazıyor buna karşı ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
emre sakin tamam..

@by_kara

güzel kardeşim -3 hatası için sphere.ini yi aç

[SPHERE]
agree=1
// Name of your Sphere shard

sphere ve server name arasına agree=1

yaz.. birdahaki konunda lütfen önce arama yap iyi günler..
abi ne sakini ya hergün aynı konuyu görmekten sende bıkmadınmı ?
Aldarson[EMRE] : abi ne sakini ya hergün aynı konuyu görmekten sende bıkmadınmı ?

Arkadaşım herşey aramayla olacaksa bu platformun ne işi var ?? Şuana kadar tüm sorun ve soruların cevapları elbette platformda yer almaktadır. Biz yeni gelenlere '' Hey !! Arkadaşım başlık açma, forumlarda tüm sorun ve soruların cevapları yer alıyor !! Arama yap bizi rahatsız etme '' mi diyelim ?? Böyle bir saçmalık olamaz. Dünya senin etrafında dönmüyor. Her gün ne olup olacağınada sen karar vermiyorsun. Senin göz zevkin bozulacak diye millet başlık açmayacak değil. Bu platformda külhan beylik, üstünlük taslama. Burası yardım platformu, her bilmeyen bir konu hakkında 999 tane başlık açabilir. Biliyorsan o kişilere yardımcı olursun, bilmiyorsanda oturur başka şeylerle ilgilenirsin. Bizler sana her yardım isteyenlerin sorunlarını çöz demiyoruz. !!!

@by_kara

batuhan92'nin dediğini yaparsan sorun çözülür.
Dünya senin etrafında dönmüyor demişsin:

evet benim etrafımda dönmüyor ama nasıl döndüreceğimi ve ne zaman döndüreceğimi iyi biliyorum

Her gün ne olup olacağına sen karar vermiyosun demişsin:

evet ben karar vermiyorum ben karar verebilseydim şuanda bu konuyu tartışmazdık

Bu platformda külhan beylik, üstünlük taslama demişsin:

bu platformda külhan beylik taslamıyorum,taslayamamda benden 1000 kat daha iyi olanlar var

Burası yardım platformu her bilmiyen bir konu hakkında 999 tane başlık açabilir demişsin:

sence bu durum çokmu iyi olacak ? hergün aynı başlığı görünce merak ediyorum neden insanları hazıra alıştırıyorsunuzki ?
bak bu konuda bi döküman hazırladım bakabilirsin aramaya sphere hataları ve çözümleri yaz
vallaha billaha pes kardeşim ya:S hamitin açtığı konuya geldik heriflere yardım ediyoruz ilgilendikleri sadece bizim yazdıklarımız insanda biraz görgü olur ya bir teşekkürler yazmak bu kadarmı zor:S
Silindi
Neophyte
0
milleti siteden soğutmaya birebirsiniz
gereksiz post atma bence osmanlı burada yardım ediyosak para istemiyoruz bişey istemiyoruz bir kuru teşekkür bu kadar zorsa..
bizim milletimiz hazırcı armut piş ağzıma düş istiyolar sorun burda..
evet sorunumuz o işte en sevmediğim yanıda bu, sitenin...
işte benim gibilerde böyle topiclere böyle şeyler yazınca suçlu oluyor armutu adamın ağzına düşürmedim diye
salla biz kararımızı aldık kardeşim takma bunları :D
Arkadaşlar Kargaşaya Maal verdiysem özür dilerim Ayrıca Yardım Eden Herkese Çok Teşekkürler Bu arada
Aldarson[emre ] kardeşim yaşına göre konuşursan sevinirim biraz ufaksında
by_kara suç senin diil genel bir olay var :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.