Başlıkta açık ve net olduğu üzere,satacak arkadaşlar aşağıdaki mail adresiyle benimle irtibata geçebilir.

[email protected]

önemli : MAİLİN SONUNDAKİ "TR" Yİ UNUTMAYINIZ!!!
merhabalar hocam msn kullanıyormusunuz veya telefon irtibat kurabiliriz.
nerde para g-defender orda yuh be :D adam daha spheresvr ile client ilişkisini kurmayı bilmeden bi connector yapmayı biliyor hazır sphere satışada girdi :D bol şanslar
Systemroot : nerde para g-defender orda yuh be :D adam daha spheresvr ile client ilişkisini kurmayı bilmeden bi connector yapmayı biliyor hazır sphere satışada girdi :D bol şanslar

Ticaretin iyisi kötüsü olmaz + sphereserv ile client ilişkisini kurmayı bilmeden connector yapmayı biliyor demek ne oluyor dostum ben şuanda mysql'siz onaylama sistemi yazdım ve daha aktif etmedim bilip bilmeden atıp tutmayın varsa ispatın koyarsın ortaya o zaman konuşmayız ha ilişkiyi bilmiyosak kırda görelim o zaman neden kıramıyorsun?
+
sphere konusuna gelirsek, uzman scripterlar ile çalışıyorum bilip bilmeden atma hazır pack satışlarımız var nerde ticaret ben ordayım arkadaşım bu seni ne ilgilendirirki, bu işleri ilk defa yapmıyorum ek olarak açtığım ve yaptığım bir çok proje var bunuda bilen biliyor sana tutupda hayat hikayemi anlatcak zamanım yok hadi işine bak.
Özel mesaj attım bakarsanız yardımcı olurum

İyi Forumlar..
@splendiduo
Başlıkta açık ve net olduğu üzere,satacak arkadaşlar aşağıdaki mail adresiyle benimle irtibata geçebilir.

[email protected]

önemli : MAİLİN SONUNDAKİ "TR" Yİ UNUTMAYINIZ!!!

İyi güzel söyluyorsun güzel kardeşim ama dikkat etmen lazım neden dersen etrafta cok sphere hırsızı var başkasının spheresine benım sıfırdan yaptım

dıyen ınsan cok bence bir şphere almak yerine saglam kişilerle sıfır sphere kurmanı öneririm tabi EMEK vermek istiyorsan genede dikkat et derim Ben.

G-defender

Hangi Sphereyi vericeksin merak edıyorum :) connectorcu diye kendını tanıtıyorsun cevreye spheremi satıyorsun acaba bu connectorlar

nerden geliyor :) iyi calışmalar Bayramım allah bozmasın işlerini :)
İ

yi Forumlar Arkadaşlar..
Çalıştığım arkadaşlar var, vede konuyu uzatma fazla. arkadaşa gerekli mail'i attım zaten geri dönüş yaparsa ilgileniriz.
Eger Görmek istiyen arkadaşlar var ise fotoyu mail yoluyla ata bilirim forumda yasak oldugunu bılmıyordum ama kanıt ıcın gereken bir şey

arkadaşları farklı yonlendırmek istemem tanısın öyle calışma yapsın

İyi Forumlar

Bu konu RespectFull tarafından düzenlendi(2012-07-07 04:23, 11 yıl önce)
Ticaretin iyisi kötüsü olmaz senin lafın ;). Çalmaya devam para gelsin yeter hesabı ... Cİ DEFENDIRCIM
Sağdece gülüyorum :D
G-Defender : Sağdece gülüyorum :D
TDK.
Konuşulan konuşuldugu yerde kalır dıye bılıyorum, önden arkadan konuşmak hiç hoş degil. RespectFull arkadaşa dedımkı xx sunucusunun spheresi bende hemen çaldın mı dıye sordu he çaldım dedim hemen ss çekmeler foruma koymalar aferım ya çok akıllısın sen aynen devam allaha yakın bana uzak ol dostum 3 ila 9 yaş arasında oldugunu belli ettln :D
Nelph önce git kendi sunucunda ki sorunları hallet bence :)
Refyus : Nelph önce git kendi sunucunda ki sorunları hallet bence :)
:yes ay güldüm :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.