Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar verdiğiniz server kurma dokumanlarından yararlanarak kendi serverimi açtım bazı scriptlerde ekledim. Ancak mesela dragonic setin rengi siyah gozukuyor , kirin , mustang , freesian , vb çıkarınca siyah gozukuyor bunun nedeni bu item ve npclerin renk kodları 700 ve uzeri ancak bende 700 ve uzerindeki renkler gozukmuyor hepsi siyah renk gozukuyor bunun nedeni nedir lutfen acil yardımlarınızı bekliyorum renk scriptleri fln oluyordaonlarımı ekliyeceğiz lutfen arkadaşlar acil yardımınızı bekliyorum :(
Hues.mul dosyanı değiştir.
İyide birazdaha açıklasaydın ben profesyonel değilim :) spherenin içinde oyle bi dosya bulamadım bulursamda nasıl değiştircem fln açıklarsanız lutfen çok sevinirim.. :(
Zaten Sphere Nin İçinde Yok Hues.mul uonun içine bak oynadıgın bir serverin hues.mulunu al kullan en basiti.
Ultima online klosorunde var.Kullandığın serverleninde olması lağzım kendileri uzantılarını değiştirip kullanıyorlar sende harhangi bir tanesinin uzantısını değiş ve .mul yap kullan
ultima klasorunun içinden hues.mul dosyasını buldum onu sphere ve scriptslerin içine atarak denedim ama hayla kii rin fln renkleri gozukmuyor nasıl ya arkadaşlar tam açıklamasını yapsanız lutfen :(
https://uploaded.to/?id=e784ls Bu linkten dosyayı indir ve uo klosörünün içine at.
çok teşekkür ederim oldu çok saol :D
ben oncedende server açtığımda yanlışlıkla char menusunun goruntusunu fln değiştirmiştim onları nerden yapabilirim mesela arcanum serverindeki gibi gozuksun. vede vendora istediğim itemleri nasıl koyabilirim ve istediğim fiyata satılsın ?
Arama yaparsan bulabilirsin.
itemları vendorların templatelerinden düzenliyeceksin profil görüntüsüde bildiğime göre verdataya giriyo arama yaparsan bulursun axonsun dediği gibi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.