Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
crate food büyüsünü atıorm yemek yerine a gold düşüor. nerdn nasıl fixleriz acaba yardımcı olursanız çk sevinirim. ilginiz içn tşekkürlr !!!
fix.scp deki Create Food'unu şu kod ile değiştir..

elseif (<argn> == 2)	// Create food
mg1
spell_say In Mani Ylem
newitem i_ham
act.bounce
consume 1 i_reag_garlic
consume 1 i_reag_ginseng
consume 1 i_reag_mandrake_root
return 1
Onun yerine yemeklerin idsini bulup buraya koyman, orda sorun yoksa spellsi incelememiz daha mantıklı ve stabil.
Bende kullanıyordum Andoriada bu şekilde.
abi hyla aynı :D fix.scp de deildi commands.scp deydi new earth scplrini kullanıom. ama yned bi sürü bug var. hyla para çkıo dlirtti bni. madnler çlşmıo. ohoooooooo
Orjinal scriptlerin üzerine istediğini kur. Herhangi bir pack ile başlarsan kafan karışır. Ne nerde bilemezsen istediğin sonuca ulaşamazsın. Benim düşüncem bu
tabi biyerde doğru hatta heryerde doğru ama baştan yazmaktnsa böylesi bnm açımdan daha iyi. orjinal scriptlerdn başlarsam bir sürü scp le dolcak bir sürü bug ve eksikliklr... hele bnm gibi biri için büyük bi işkence uo ya bayaa ara verdim çoğu şeyi unuttum. bilmediim çok şey vardı. vs vs. uuraşıoz işte bi action olsn. en azındn pc başına oturduumda msn ve oyun dışında zmn geçirebileceim bişey olsun maksat :D
Master
59.2997
Def scriptinde [defname hardcoded] in altına,

[defname hardcoded]
deffood		{ i_ham 1 i_cake 1 i_bread_loaf 1 }

Ekleyiniz. Create food büyüsü ise,

elseif (<argn> == 2)	// Create food
	spell_say In Mani Ylem
	mg1

Bu şekilde olursa hiçbir sorun olmaması gerekli.
Hep Yemek Mi Cıksın Kardesim
Birazda Boyle Para Cıksın :D
tabi canım azcıkda para çıksın. kim istemezki yemek çıkarmak yerine 1 büyük altın çıkarmayı :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.