Arkadaşlar biri bana bunları ingilizceleştirebilirmi? Forum projeme ingilizce dil desteği ekliyorumda yardımcı olursanız sevinirim... :D

//	[English]
[PLEVEL 1]
f_hobb_english

[Function f_hobb_english]
src.tag.english_00=Administrator Panel
src.tag.english_01=HO Bulletin Board
src.tag.english_02=HOBB sizin oyun hakkindaki en guncel bilgilere hizlica ulasmanizi ve
src.tag.english_03=sikayetlerinizi dile getirmenizi saglar.
src.tag.english_04=Hamit-Oguzhan (C)
src.tag.english_05=Edit
src.tag.english_06=New Topic
src.tag.english_07=1.Page
src.tag.english_08=Welcome
src.tag.english_09=No Topic
src.tag.english_10=write
src.tag.english_11=Sikca Sorulan Sorular
src.tag.english_12=What is HO Bulletin Board?
src.tag.english_13=How does the subject be opened?
src.tag.english_14=How is the answer given?
src.tag.english_15=Help
src.tag.english_16=HOBB (Hamit Oguzhan Bulletin Board) Ultima Online 2D Versiyon 56b scripts.
src.tag.english_17=This script Hamit ve Oguzhan was thought from the side and www.ultima-strike.com was be completed...
src.tag.english_18=Hobb does not want the membership. Oyun uyeliginiz forum uyeliginiz olarak gozukur.
src.tag.english_19=Alert: Uygunsuz icerik iceren konular HOYF Yonetici Panelinden kaldirilabilecegi gibi yoneticiler tarafindan ban/jail v.b. 
src.tag.english_20=cezalar alabilirsiniz. Bu nedenle uygunsuz veya azarlayici icerik iceren konular acmayiniz. Forumun amacinin oyun hakkinda yardim
src.tag.english_21=almak oldugunu asla unutmayiniz.
src.tag.english_22=Full of here.
src.tag.english_23=Write your message.
src.tag.english_24=*Konu ve mesaj sadece sayilardan olusamaz veya ilk harf sayi olamaz.
src.tag.english_25=*Tum harfler buyuk harf olamaz.
src.tag.english_26=*Bos konu veya mesaj olamaz.Mesaj veya konu bosken tamam derseniz mesajiniz otomatik silinecektir.
src.tag.english_27=*Bir satir 80 harfi gecemez. Baslik 75 harfi gecemez.
src.tag.english_28=*Ikinci satira mauseniz ile 1 alt satira tiklayarak gecebilirken, en fazla 3 satirdan olusan mesajlar yazabilirsiniz.
src.tag.english_29=Sadece harf kullanabilirsiniz.
src.tag.english_30=The heading can't become empty.
src.tag.english_31=Baslik 75 harfi gecemez.
src.tag.english_32=The message can't become empty.
src.tag.english_33=Bir satir 115 harfi gecemez.
src.tag.english_34=2.Page
src.tag.english_35=3.Page
Umarım yardımcı olabilmişimdir. İngilizce'den pek anlamam fakat anladığım kadarıylada çevirmiş olsam gerek.
8)

[PLEVEL 1]
f_hobb_english

[Function f_hobb_english]
src.tag.english_00=Administrator Panel
src.tag.english_01=HO Bulletin Board
src.tag.english_02=HOBB The most current information about your game, and quickly reached
src.tag.english_03=allows you to express complaints.
src.tag.english_04=Hamit-Oguzhan (C)
src.tag.english_05=Edit
src.tag.english_06=New Topic
src.tag.english_07=1.Page
src.tag.english_08=Welcome
src.tag.english_09=No Topic
src.tag.english_10=write
src.tag.english_11=Frequently Asked Questions
src.tag.english_12=What is HO Bulletin Board?
src.tag.english_13=How does the subject be opened?
src.tag.english_14=How is the answer given?
src.tag.english_15=Help
src.tag.english_16=HOBB (Hamit Oguzhan Bulletin Board) Ultima Online 2D Versiyon 56b scripts.
src.tag.english_17=This script Hamit ve Oguzhan was thought from the side and www.ultima-strike.com was be completed...
src.tag.english_18=Hobb does not want the membership. Oyun uyeliginiz forum uyeliginiz olarak gozukur.
src.tag.english_19=Alert: contains inappropriate content will be removed from the issues HOYF Board Panel as administrator by the banned / jail etc. 
src.tag.english_20=You can take penalties. Therefore, the issues include inappropriate content or vituperative, do not open. The aim of the game help forum
src.tag.english_21=Do not forget to get that ever.
src.tag.english_22=Full of here.
src.tag.english_23=Write your message.
src.tag.english_24=*Topics include numbers and the message is not only the first letter or number can not be.
src.tag.english_25=*All letters can not be capitalized.
src.tag.english_26=*Free forbidden topic or message. Your message to say when full or empty message subject will be deleted automatically.
src.tag.english_27=*A line can not exceed 80 letters. Title can not exceed 75 letters.
src.tag.english_28=*Second-line by clicking on the bottom line mouse's 1 may exceed a maximum of 3 lines, you can write messages.
src.tag.english_29=You can use only letters.
src.tag.english_30=The heading can't become empty.
src.tag.english_31=Title can not exceed 75 letters.
src.tag.english_32=The message can't become empty.
src.tag.english_33=A line can not exceed 115 characters.
src.tag.english_34=2.Page
src.tag.english_35=3.Page
Çok teşekkür ederim:)

Oyun uyeliginiz forum uyeliginiz olarak gozukur.

bununda ingilizcesini yazabilirmisin?
Games will appear as Membership Membership forum.
2 nizede çok tşekkür ederim arkadaşlar zeus karmanı verdim 24 saaat sonra alpex sanada veririm :D

bide 2 tane membership mi olacak ?
1 teşekkürü borç bilirdim, onuda etmişsin zaten rica ederim.
:asik2

Not : o bıraktığım kısmı bilerek bıraktım yanında ingilizce yazıyordu belki birşeyin anlamıdır // xxxx misali diye çevirmedim ama onuda arkadaş çevirmiş zaten.
:)
yok çeviremediğim için bırakmıştım aslında :D:D neyse arkadaş çevirdi zaten teşekkür ederim... Forumla ilgili bilgileri www.hobb.forumlari.net ten alabileceksiniz artık isteyen takip edebilir bizde kimsenin hakkı yenmez :D
Your Game Membership will appear as a Forum Membership
saol bu kulağa daha hoş geldi :D:D

dediğim gibi www.hobb.forumlari.net den güncellemeleri falan takip edebilirsiniz birazdan bir kaç resim ekleyecem :D
@xwerswoodx

sitende koyduğun resimlere bakıyordumda.. xp teman dikkatimi çekti.. bende koyu galatasaraylıyımda acaba o temayı bana ilete bilirmisin? istersen pm ile adresini ver ekliyim..

Şimdiden teşekkür ederim..
Novice
-0.500001
Bir Scp icin Bukadar Urasman Guzel Fakat Playerlerin Bu Kadar ilgi Gosterecegi Konusunda Emin Deigilim
Google'ın bir sözlüğü var.Orada türkçe bir cümle yazıyorsun veya bir paragraf yazıyorsun ve şunu şu dile çevir diyorsun çeviriyor..Eğer bilen biri varsa, arkadaşa yardımcı olsun adres konusunda...
Novice
-0.500001
google translate Var Ancak O Biraz Yanlıs Cevirmeler Yapabiliyor Hemencevir Cok Daha iyi Ancak Biraz Yavas
@batuhan92
temayı pm olarak yolladım bakarsın bir ara :D

@Nowanka
Haklısın pek ilgi görmeye bilir ama burada aslında amaç ne kişisel nede başka bir şekilde iyi olmak sadece türk scripterlerinde yabancılar kadar iyi şeyler hatta üstünü başarabileceğini göstermek çünkü aramızda hala daha moongate yazdım diye övünen o kadar kişi varki artık ilerlememiz lazım... Yabancı scripterlerin scriptlerine bakıyorum çok gelişmiş çok değişik şeyler... Bize bakıyorum sadece moongateler falan filan... Benim ingilterede tanıştığım bir arkadaş vardı edmiltonda türk işte orada onun öyle arkadaşları vardı ki scriptsleri görmen gerekirdi adamlar bizim şuan zorla yaptığımız şu upgrade taşını bile yaptıklarında bunumu yaptın diye dalga geçiyorlardı... O yüzden bende o günden beridir artık yeni birşeyler yapmamız gerek insanlar gördüğünde şaşırmalı... Şimdi aramızda 1000 kişi olsa 10 kişi bile zor çıkar upgrade taşını yapan onlarda anca ya basic hp-nexiel ... şimdi isim vermek istemiyorum ama başka? fazla yok... benim burda aslında anlatmak istediğim bu yani notlarıma göre şuan azda ilerlemedim... Aslında scripts hep varlardan oluşuyor gibi gözüksede ben invis itemlerle vardan daha kesin şekilde hallediyorum... mesela mesaj sayısını tag olarak kaydedip mesela var.<src.name>01 gibi eşitleye bilirdik sonra artık butonada bastığında src.tag.tik=<var0.kimyazmis01> gibi yapardık sorna ohooo uzar uzar giderdi bende bir item verdim i_mesaj_sayisi die her mesaj attiğinda uüstüne veriyor sonra direk mesaj sayısı src.findid.i_mesaj_sayisi.amount la bitiyor anlatmaya çalıştığım ise şu yabancılar işte böyle hep kısa yol kullanıyor o yüzden ben basic i çok tebrik ediyorum çünkü hep kısa oluyor scrptleri :D:D

@Some_one
Nowanka nında dediği gibi hemencevir daha iyi ama uzun iş :D bide benim burda yazmamın amacı gerçekten bu kelimelerde çok az hata olması gerek çünkü sonuçta yabancı biri foruma girdiğinde anlamalı forumu :D
bence yabancılar güncelleri uyarlıyorlar desek daha doğru olur yani direk olarak i_mesajsayisi yerine

Mesaj sayısı isimli sütundan sayıyı oyuna aktarmak gibi daha kullanışlı, item tag gibi sphere yerine tablolara ağırlık vererek daha performanslı birşeyler yapmaya çalışıyorlar.

uraştığın şey güzel birşey ve sadece sphere ile yapılması uğraş gerektiren birşey fakat mysql kullansan 200-300 satırda bitirirsin scriptini (dialoglara göre belki 100 bile olabilir)

genede azmin için tebrik ediyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.