Öncelikle Mrhb Bi tane serverin verdatasını aldım ve verdata sında kanat var arkadaslar ben dandırık bı scp yazıorum ve ıtemdef ını yazıyorum
ama wıngs cıkacagı yerde :D duvar cıkıyor :D neden anlamadım arakdaslar yoksa bu kanat ın kucultulmus halını bulup (cantaya konununca ki hali) onun ıtemdef ını yazıp damı yapıcaz ?? bı sey anlamadım fotosunu koydum arkadaslar bı bakarsanız sevınırım

Saygılar

edit: Arkadaslar Buldum Kucultulmus Yanı Cantaya Dusmus Halını Itemdef ı bu arkadaslar yapabılırsenız sevınırım

03f0c itemdef i bu arkadaslar denedım scp sını ama bısey olmadı
[itemdef 03f0c]
ID=i_wings
Name=Wings
type=t_clothing

on=@create
str 250

on=@dclick
src.sysmessage @1150 Bunu Giyebilecek Str ye Sahip Degilsiniz.
return 1

yazdıgım sey su :D ama giyilmiyor duzelte bilecek kimse varmı ??

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2008-07-27 21:42, 15 yıl önce)
Evet o küçük halinin itemdefini alıcaksın koyucaksın...
Artwork a bakıcaksın Animation a değil.
Buldum Hocam Ama Nasıl Yapıcaz Scp Sını Bilmiyorum artwork de buldum ama yukarda edıt ledıgım scp yı yaptım ama olmadı :D yardım edersenız sevınırım.

oldu tutup cektıgınde uzerıne gıyıyor ama neden bu ?? cıft tıklayınca olmuyor anlamadım bıde soyle 500 str sı olan kısı gıymemesını nasıl yapıcaz ??

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2008-07-27 21:50, 15 yıl önce)
scriptte
@dclick e
src.equip de...Yada daha zorunu anlatayım...Mulpatcher ile tiledata ya gir...Orada kanatın yerdeki halini bul...Orda yanda yazılar var..Armor un yanındaki kutucuğu işaretle ve kaydet...
Armor En Sagda Hocam Scp Isıyle Halledemezmıyız bunu bıde ya bunun Id ını .add i_wings yazıhyorum cıkmıyor neden anlamıyorum ?? bı bılgınız varmı acaba
Script işiyle halledilmesini yazdım arkadaşım yhaa...
tmm da hocam bu ıtem scp ıle cıkmıyor ya onu anlatamıyorum .add i_wings yazıyorum cıkmıyor anlamıyorm neden ??? scp de mı hata yaptım
Dostum sen itemdef olarak 03f0c kullanmışsın fakat resimde gördüğüm kadarı ile senin kullanman gereken itemdef 022d, 022e yada 022f olmalı bu üçünden birisini dene olup olmadığını söyle..
Ayrıca 250 str altı kişinin kullanamaması için @dclick equip'ini kullanmışsın bunu @equip olarak değiştirirsen hem dclick hemde sürükleyerek giyme yerine geçer..
ben boşuna tutorial yazıyorum ya ondan yapamıyor..
deniz baksana ne dedıgını anlamadım eyer yararıma bı topıg ın varsa lınkını verırmısın bıde ben servere yenı ıtem eklıyorum ama ıtem cantadakı halı gorunuyor cıft tıklayınca elıne almıyor ve us da arastırma yaptım bununla ılgılı topık var ama resımlı bı topık yok acaba resımlı ve ya vıdeolu bı topık varmı ???
iteme layer de koyucan type ile bitmiyo layer=1 yap dene
arkadaşlar bu ısten 10 numara anlıyan varmı ??? varsa msn aracıgıyla yardımcı olabılırmı ???

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.