Köy Veya Valilik Sistemi Lazım bana arkaslar elinde olan varsa koyabilirmi
nasıl bişi bu ya ilk defa duydum... böyle bişi varsa bende 1.dünya savaşı scp simi yazsam acaba :/
Novice
-0.500001
Bildiim Kadarıyla Turk Serverlarındaki En Zor Scplerden Biri Kimsenin Koyacagını SAnmıorum..
Neden Koymasınlarki Çoğu Serverda Var Zaten :)
haritaya bi ew qibi bişi eklemişLerdir. oraya vaLi niyetine vaLi eventi verirLer birine :D al sana vaLi sistem
Novice
-0.500001
Yok Ya Daha Zor Bi Sistem Bazı Serverlarda Donate ile Satılıor
Fonkisyonları vardir. yani guild sistemi gibi olabilir veya daha gelişmişi.
Herneyse işte onun bana scp si lazım :)
yaf scriptsi açsan ben daha önce duymadım nasıl birşey açıklama yazsan bakalım :)
burası destek platformu. hazır verilmiyo yani. en azından istediğin şeyi açıkça anlatsan yol gösterecek kişiler bulursun.
nexima ya katılıyorum :D
Daha önce elimde mevcuttu kaybettim formattan sonra.

Köy Sistemi Nedir?
Guild tipi, dahada avantajlı bir sistemdir köy sistemi. Öncelikle büyük bir alan size ait olur ve alanda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz, köye istediğinizi üye yapabilir, istediğinizi atabilirsiniz. Her aldığınız üyeden 50k para kesilecek ve 25k'sı size, yani köy ağasına gelecektir. Köy taşından, asil üye seçebilir siz yokken üye alım/atımlarına o bakabilir, asil üye üye alma ve atma yetkisine sahiptir. Köy taşından üyelerin listesini, online üyeleri görebilirsiniz. Köy üyeleri ile iletişime geçebilmek için .kc yazabilir, köyden ayrılmak için .koycikis komutunu kullanabilirsiniz.

Köy taşından üyelere ünvan verebilirsiniz, menüden ünvan ver buttonuna tıklayıp ünvan vereceğiniz kişiye tıkladıktan sonra çıkan menüye ünvan'ı yazabilirsiniz, bu sistem asil üyeler için geçerli değildir.

2 adet köy bulunmaktadır, köylerde bir tanesi ana bina olmak üzere 5 adet bina bulunmaktadır, ana bina haricinde diğer binalarda vendorlar bulunur, ana binada Resurrect Ankh gibi itemlar yer alır, teacher, item satıcısı, korsan, pk forgiver gibi vendorlar ana binada yer alır.
bence burda zor bulursun öytle bir scirpts vereceklerini sanmıyorum :)
nese kendimiz yazmaya baslıyalım
sen yavas yaz o acıklamada bir shardın sistemler bölümünden

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.