Önümüzdeki bayramda ben yaparım belki bir şeyler (:
Bu arada çok güzel olmuş , emegine saglık..
Herkeze yorumları için teşşetkür ediyorum..
Açlık sistemi olan bir sunucuda ramazan ayında oruç tutma sistemi falan güzel olur ama çok rp giriyor buda =)
Bence yılbaşına hazırlanın yeni yılda yeni sistemler güzel olur
çok islam a girdin be ardıl yeniyıla uygun ne yapılırki verdatadan iki ağaç fln bi kaçda noel baba questi okadar. kurbanlık sistemi yaratıcı olmuş
axuare : Arkdaşım Sen Yaz Sen Yazki Sende Gelistir Tek Axons'la Olmaz Bu İş.Hatalı Yer Oldugunda GeL Söyle =)

çok mu zor yazmasıda bana laf yapıyorsun ben yazamam sen yazarmısın dıe bısey demedımkı axonsa sadece gülünç birşey olsun diye soyledım ama neyse sen o tarafa çektiysen bi sorun yok.
@axuare
Yanlış anlamışsın arkadaş şakasına söyledi onu ;)

Bu tartışma kapanabilirmi konu sapmadan ?
Administraktor:
çok mu zor yazmasıda bana laf yapıyorsun ben yazamam sen yazarmısın dıe bısey demedımkı axonsa sadece gülünç birşey olsun diye soyledım ama neyse sen o tarafa çektiysen bi sorun yok.

Öyle Diyorsan Öyledir :) Bende Sen Yazamassın Demedim.Ama Birilerinden Birsey Beklemekten Cok Sizin Yapmanizi İstedim.Dedigim Gibi

Öyle Diyorsan Öyledir..
axuare :
Administraktor:

Öyle Diyorsan Öyledir :) Bende Sen Yazamassın Demedim.Ama Birilerinden Birsey Beklemekten Cok Sizin Yapmanizi İstedim.Dedigim Gibi

Öyle Diyorsan Öyledir..

"Sey" Her seyle ayrı yazılır :D Ayrıca her harfin başını neden büyük yapıyorsun ki :)
Sen niye nokta yerine :D kullanıyosan :D
Lütfen beyler çok saptı yeter bence..
Dc-Game:
"Sey" Her seyle ayrı yazılır Ayrıca her harfin başını neden büyük yapıyorsun ki

Keyfimin Kahyasımısın ? O Kadar Mesaj Atmısım Büyük Harfli Hepsi.Bundami Gözüne Takılıyor Dc-Game?
Canın Sıkılıyorsa Git MortaL Combat Oyna :)
YETER bitsin bu tartışma burada.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.