Arkadaşlar Ben Verdatamı Genişletmek İstiorum... Kii-Rin Ve Unicornun Verdata Patchlerini Arıorum Nerden Bulabilirim Acaba Yardımcı Olursanız Seviniim...
valla ben aylarca aradım bulamadım mecbur verdatana ekleyeceksin başka çaren yok gerçi ben unicornu bulmuştum bi siteden ama unuttum bende uni var şuan :)
hocam elımde 200 mb lık verdata var ve ondan cıkarıcam bu bıenkerlı yenı dusuk bı verdata yapıcam ozaman :D up edip verebılırım lınkını sıze ok ıstedıgınız bıneklerı npc lerı yazın ben cıkarır uop halınde upload larım oq
ozaman bana kirin 3 tane istediğin npc bide unicornuda koyarsan sevinirim verdatamı değiştirdigim için gitti hepsi :(
hocam ben ekleyebilrim siz gerekli dosyaları ve scriptini koysanız yeterli...
İndeseUodan Kendin yap hem eglenceli Olur vede Ögrenmis Olursun Gerekli acıklama Forumlarda Var Arama Butonuna Yazarsan Cıkcaktır!
owner-jin sen bi verdataya falan koy ben zaten yeni verdata aldım boş farketmez

tugay link versene bakalım hangi dökümanmış ben bulamadım npc eklemek değil binek için
inside uo demeye çalıştı galiba onu arat
Inside uo işe yaramaz...O inside uo sadece görüntülemek için çekmek için uo anim tool veya mul patcher lazım...(var ama vermem :p )
ikissyoudie12 : Inside uo işe yaramaz...O inside uo sadece görüntülemek için çekmek için uo anim tool veya mul patcher lazım...(var ama vermem :p )
peqi uop haline getireceğin bitmapleri nerden bulacaksın ? Yanlıs bilqi wermeyelim !
www.tanjiers.com/net/org :D bulabilirisn belki burdan daha birsuru site vardı ama unuttum
ben hepsini yaptm kirin uni falan
hocam dokumanlarda verdataya npc eklemek mı ne var orada ınsıde uo dan fotoları cıkarıyor uo anım le fotoları canlandırıyorsun ve super bınekler elıne gecıyor :D ben verdatadan cıkaramadım ama sana soyle bı foto gosterebılırım altımdakı bınege hastayım :D

altındaki binek değil skeletal dragon adında bir yaratık :D patchle yapmışlar energy vortexe binmek gibi bişey senn yaptıgın :D
yeuhyue :D hehe ama guzek bi labnet olası canavar demi :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.