ARakdşaalr Servere Undead Horse ve 3d Unicorn EKledim Ama Bineklere Çift ıkalyınca anta Açılıor Onu Çift Tıklayınca Binilebilir bi Şekle Nasıl GEtire bilirim

Yardımlarınız içn teşekkürler...
Tamelene Bilir gibimi?
56b version ve ML yuklu olması lazım ki gozuksun sen mutlaka 55r serisi kullanıyorsun o yuzden gozukmuyor.

Gornmeye Gorunuo binejk de Tameleyip Ustunu Binemiorsun Pack Horse Gibi Canta Gelior Cift TIklaynca...
Novice
-14.8
Reklam Yapma Reklam Yapma O Bineklere binmek İçin 56b ve 5x Client Gerekiyor.
ne alaka ben 55r4'dede biniodum onlara 5x flnda gerekmiodu
Bu Npcleri Nasıl Ekleyebilirim Worlde Onuda Açıklayabilirmisiniz , Çok Sade Bi Serverımız Varda Kıbrısdaki Türk Ultima Severler İçin Onlara Değişik Gelebilir Böyle Birşey Script Mi Bunlar Veya Nasıl Ekleniyo Açıklarsanız Sevnirim
haızr verdata ile ilgili bi konu açılmış gece konu açmıştımda ilgilenen olmadı ben yenıden bı başlık açmıyım yada eskı başlıgı uplamıyım sorumu soruyum
bende verdataya 4 tane npc ekledım sorunsuzlar ama verdataya 3tane daha sey eklemek ıstıyorum bıtanesı baby ostard ama ne kadar arastırdım uyguladım okudum cızdım yazdımsa olmadı dokuman falan gostermeın bosuna olmadı her dokumanı tek tek okuyup denedım 3tane seyı eklıyemedım 4 tane npc ekledım ama dıer kalan 3 ıtem eklenmıyor yardımcı olabılcek varsa mınnettar kalırım. Saygılarımla
Novice
0.1
benim client versyonum 5x sphere versyonum 56b ama binemiyorum o nolcak ???
Death Bringer : ne alaka ben 55r4'dede biniodum onlara 5x flnda gerekmiodu

way anasına sayın seyirciler. Gooooooooooooollllll

Bunun alakası 56B yada r4 alasakı yok :D ML AOS mucx
@Holygun

Way anasını sayın seyirciler.Gooooooooooolllll

:yes zahhzahaz :D
Aos kullanıorum ve o bineklerin hepsine sorunsuz biniorum verdata biraz uraştırdı ama sonunda oldu!
Novice
0.1
: benim client versyonum 5x sphere versyonum 56b ama binemiyorum o nolcak ???
Şu Komutu Denesen .add i_mt_unicorn
Arkadşalar Haid Ama bi Fikir Üretin Uğraşıorum ama Bu Unicornu Tameleyip Üstüne Binilir Yapamıorum....Ancak Etheral Olabiliorlar birde...Etheralkende binince Dolaşrken Oto Olarak Silinior...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.