Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Nowanka : Ya Ltfn Artık Bole Sistemleri Asalım 2 Dialog ve 2 item yazıp Sora Bi Consumele item Veren Sistemlerden Bıkmadınız mı??

@dogalgaz
Yok 2 isim değiştirme degil sistemi başdan aşağı ben yazdım ama dediklerin doğru tabi bu kadar eleştiriyle karşılacağımı ummuyordum.

@Nowanka
Evet bıktım ama sen gibilerle en fazla bunlar paylaşılır.Çok da basit şeyler ayrıca gidip çok fazla emek verdiğim şeyi eline mi vericem.Cem zaten açıklamanı çok güzel yapmış =) (Meclis dışı)
Tymaron : Yinemi polemik...?

Napiyim Ağbi Böylelerine Tahammül Edemiyorumki :@
Polemik yaratıcak post'lardan kaçının o zaman siz post attıkca forum kirleniyor konunun açılması amacı ile konuşulan konu çok farklı konu ile alakalı 1 tane bile post yok
Novice
-0.500001
@Rexos
Sen Nedion Ya Bn Bu Sistem icin Copy Pastle Bile Yapmam Kendinle Karıstırma Pls..

@falcon
Sana Sormucam Dostum Bi Olaya Nasıl Bakcagımı..

@DC-Game
Urastıgın Seyi Vermiceksin Haklısın Ama Bole Kly Scplerle Kendinide Gelistiremessin Bunu da Bil..Diger Solediklerim Geneldir..
Nowanka : @Rexos
Sen Nedion Ya Bn Bu Sistem icin Copy Pastle Bile Yapmam Kendinle Karıstırma Pls..

@falcon
Sana Sormucam Dostum Bi Olaya Nasıl Bakcagımı..

@DC-Game
Urastıgın Seyi Vermiceksin Haklısın Ama Bole Kly Scplerle Kendinide Gelistiremessin Bunu da Bil..Diger Solediklerim Geneldir..

Bu Seninle Kaçıncı Tartışmam LoL :huh Fazla Uzatmada İşine Bak !
Yahu sanki tartışma ortamı yaratmak için ortam aramışsınız.
Bu nedir allahaşkına görünce şaşırdım biraz sakin olun.
Etten püften sebeplerle tartışma yaratmayın lütfen.
Novice
-0.500001
@Rexos
Kimseye Biseyler Kanıtlamak Zorunda Diilm Jnm

Ama Bn Hic Scpden Anlamasaydımda Bu Yorumu Yapabilirdim Yani Size Yorumumu Kanıtlamak icin Elinize Guzel Bi Sistem Vermek Zorunda dilim..

@[Falcon]
Saymadım LoL Sen Once Uslubunu Duzelt LoL

Nese Gencler Daha Uzatmayın Bn Begenmedim..
ortada paylaşılan bir sistem var. onun iyiliğini, kötülüğünü tartışmak yersiz. kullanacak kullanır. paylaşılmasına izin verilmesinin nedeni scriptte oluşabilecek sorunları düzeltmek veya geliştirmek. tartışmanın sonu gelmez böyle.
Nowanka : @Rexos
Kimseye Biseyler Kanıtlamak Zorunda Diilm Jnm

Ama Bn Hic Scpden Anlamasaydımda Bu Yorumu Yapabilirdim Yani Size Yorumumu Kanıtlamak icin Elinize Guzel Bi Sistem Vermek Zorunda dilim..

@[Falcon]
Saymadım LoL Sen Once Uslubunu Duzelt LoL

Nese Gencler Daha Uzatmayın Bn Begenmedim..

PpPpPf.. Sen Bi Adam olda yeri geldimi nasıl davranacağımı bilirim :no
Yemin Ediyorum U-s insanını başka bir ırk olarak yayınlamak lazım herkez biri laf atsada kıçına tekmeyi bassam diyo bi açık arıyo arkadaşlar kimse mükemmel değil bu işin eleştri yönüde vardır iyi yönleride siz sürekli eleştir kavga dalaş içindesiniz yaşını başını almış adamlarsınız hiç yakışıyomu ya :S
Konu çok dağılmış pişman oldum yahu keşke koymasaydım. :huh
Kendimi geliştirmiyorum ki bunları herkes yapabilir isteklerime gerçekleştirebiliyorum o bana yeter.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.