Axis le map a static item aktarmayı burdaki bazı dökümanlar sayesinde öğrenmiştim.Şöyle bir sorunum var kurduğum alanı map a ekledim sorunsuz ancak britaine bi gittim herşey birbirine girmiş evlerin duvarları ortalıkta yok fln filan.Allah'tan mapın yedeği vardı.bi kaç kere denememe rağmen böle oluyor ne yapmalıyım?
dokumanlarda multool kullanımı war o en guzelı axis karisik biraz multoolu onerırım en kolayi .
Statıc Tusuna 2 kere Basıyorsundur Yada Mul Dosyalarında Sorun Var..
Mul dosyalarında bi sorun oldunu sanmıyorm ve hiç iki kere tıklamadm yinede olmuyor...
Ikı Kere Tıklamıyorum Dıyosun Baska Neyden Sorun Olucak Mul Dosyanda Sorun Var..
bende de oluyoo o sorun britain ve diğer yerlerde istenmeye ağaçlar evler yok oluyoo. multoolda tam olarak anlatılmıyoo onda çok uğraştım ben ama olmadı ayrıntılı bilen biri warsa söylerse iyi olur saygılarımla şimdiden teşekkürler.
resimli anlatım var arama yaparsan resimli anlatım mul tool yazarsan :memnun

hadi yine iyisin Sıtatikneyim

Bu konu Fro.By tarafından düzenlendi(2008-03-30 00:33, 16 yıl önce)
eyw bremın...
Türkçe Konus Kürtçe Degıl..
Millet ingilizce konuşunca dert olmuoda kürtçe konuşunca ndn oluyo?Nickin bile ingilizce gelmiş ağız yapıosun nese yeri değil...
haklısın camper_devil sanırsam burda dil kontrolu sana kalmamış ted ne olmuş yani kürtçe konuşmuşsa
eyw bro yazsa sorun olmazdı değilmi :)
Sence Neden Kurtce Konusulmamasını Istıyorum Bı Dusun Iyı Karar Ver..Ayrıca Laf Sokmaya Kalkısıp Yerı Degıl Dıyıp Tuymek Olmuyo Boyle..
Sorma gardaş ben anadolunun topraklarından kopmuş biri olarak böle konuşuyorum,Türk Kürt Alevi Çerkez Laz olsa ne farkeder kardeşler?hepimiz aynı topraklarda yaşıyoruz,dış ülkelerin oyunlarına gelmeyelim onların istediğide bu zaten AYIRMAK..!Biz BİR iz ve BİR oldukça kimsenin ayırmaya gücü yetmez...

Saygılarımla...
Gençler ayıp oluyor laik bir devlette yaşıyoruz.Yaşatmasalar da @Camper_Devil kardeşime önemli değil diyorum ;-)
Kardeş benim zoruma giden ingilizce konuşmak problem değil kürtce olunca problem,muhabbete bak...Madem dilimizin yozlaşmasını istemiyorsun o zaman ingilizcede konuşmcaksın?Bide ''Sence Neden Kurtce Konusulmamasını Istıyorum ''demişsin,açık konuş BREMIN AÇIK...!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.