Arkadaşlar bana moongate scp si yazabilcek ve içine nasıl yer koya bilcem iöğrete biclek varmı?
Örneğin: Moongate Çift tıklayınca :
Brit
Cove
Safe Alan
Gibi simdiden saolun.
Zaten script bölümünde bir sürü istemediğin kadar var moongate scripti war al onları editle bu kadar zor olmaması lazım
Nasıl yer eklicem onu bilmiyorum:(
Dökümanlar bölümünde dialog yapımı var orayı oku orası yardımcı olr
bence en basit scriptlerden biri moongate 1 ay kendini scripte wermiş birisi bile yazabilir sen daha 1 ayını bile wermemişin bu işe hiç girme durmadan severin kapanır sana yazık olur zaten server çok player dewm en ii si sen... ha ama örenmek istiorum diosan o ayrı...

de bu şekilde de örenilmes ama neyse...
Sen şimdiden bizden yazmamızı istersen vasat ben scripterligimin yarisini u-sde ziyaretciyken yardım isteyince yardım edenlerden ogrendim boyle boyle zamanla ben onlara yardım ettim (:
DC-Game : Sen şimdiden bizden yazmamızı istersen vasat ben scripterligimin yarisini u-sde ziyaretciyken yardım isteyince yardım edenlerden ogrendim boyle boyle zamanla ben onlara yardım ettim (:

herkes öğle ögrendi. ama gel görki kimimiz bok yoluna gitti :D (misal benim gibiler)
Yardım Etcek Varmı YOkmu :) Demekki Zamanım yok demi:)
Ben kısaca sana yardım edeyim.Şimdi düğme kısımlarını anlatıcam.

Mesela ;
[DIALOG d_hedehödö BUTTON]
On=1 <<< ilk düğmeyi en basitinden anlatıyorum.
src.go xxx <<< buraya gideceğin yerin koordinatlarını yazıyorsun veya daha detaylı yapmak istersen if döngüsü koyabilirsin.
hızlıca yaptım hatalar için kusra bakmayın =)) suanda üstünde poi filan olsun gateden geçebilir canı yarı olsun fark etmez gateden geçebilir.Şuan işim var gitmem gerek akşama scriptsi yazarım düzenli olur son eklenen gönderirim eğer kabul edilirse alırsın edilmesse msnmi ekle hadi görüşürüz. aşkama hazır bugsuz şekilde

[itemdef i_moongate_ivan]
id i_grave_stone

on=@create
attr 010
color 07a1
type t_container

on=@click
message @0785 [ MoonStone ]
return 1

On=@dclick
src.dialog d_moon_ivan

[dialog d_moon_ivan]
50,50
nomove

resizepic 0 0 5170 275 305

dtext 55 10 0250 SHARD'IN ADI
dtext 50 39 0   Britain
dtext 50 65 0   Moonglow
dtext 50 92 0   Trinsic
dtext 50 119 0  Cove
dtext 50 145 0  Jhelom
dtext 50 174 0  Delucia
dtext 50 201 0  Skara Brea
dtext 50 230 0  Mangincia
dtext 50 258 0  Pazar Alani

button 25 40 55 56 1 0 1
button 25 67 55 56 1 0 2
button 25 93 55 56 1 0 3
button 25 120 55 56 1 0 4
button 25 147 55 56 1 0 5
button 25 174 55 56 1 0 6
button 25 202 55 56 1 0 7
button 25 230 55 56 1 0 8
button 25 258 55 56 1 0 9

[dialog d_alisverisstone text]
[dialog d_alisverisstone button]

onbutton 0
src.sysmessage @0794 Moongate Menusunu Kapattiniz.
onbutton 1
src.go britain

onbutton 2
src.go moonglow

onbutton 3
src.go trinsic

onbutton 4
src.go cove

onbutton 5
src.go jhelom

onbutton 6
src.go delucia

onbutton 7
src.go skare brea

onbutton 8
src.go mangincia

onbutton 9
src.go mangincia

Bu konu Sexy1 tarafından düzenlendi(2008-10-30 12:20, 15 yıl önce)
Arkadşalar Elemana Yardımcı Oldunuz Bari Tam Olun Yani Adama Bu gateyi Werirseniz GAtede Canın aziken geçebilirsin Bug yaparlar falan filan bendekini werirdim ama çok özenerek yaptığım bi script olduu için weremem :)

isteyen warsa 100 ytl ye satavilirim :D
yukarda yazdığımı dikkate alırmısın bugları var dedim !! yenisi yazdım suanda şimdi yaralı iken geçemiyecek poison var iken geçemiyecek başka bugu varmı onlarıda fixliyim bu arada moongaten güzelmiş ama fazla zamanımı almaz sadece resizini bilmiyorum.
o normal resizle yaplmıor resimleri kare kare eklemen gerekli bende tek tek ekledim gördüün her kareyi tek tek ekliosun yani...
Owner_Jin onlar uonun kendisinde rezisleri var ben biliyorum yani kim dedi kare kare yapılıyor diye :)
hepsinin resizlerini tek tek eklersin 3 tane resizde biter !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.