iyi günler. .mul dosyalarının uzantısını (verdata.mul gibi) değiştirmek istiyorum (verdata.xxx gibi). şu linkteki https://www.ultima-strike.com/dokuman/edit-client-2 yazıyı okudum ve söylenilenleri aynen uyguladım. ama yine de hata veriyor. 5-10 farklı uzantı denedim. hex editor le düzenledim client dosyasını ama olmuyor. yazıda eksik mi var yoksa ben mi eksik yapıyorum anlamadım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

edit: sorunumu hallettim. yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. ayrıca benim gibi sıkıntı yaşayan olabilir. ben ayrı bir klasöre atmıştım verdata.mul vs dosyaları. oradan düzenleyip çalıştırdığım için olmuyormuş. düzenlediğim dosyaları ultima online klasörünün içine atıp çalıştırdığım zaman sorunum çözüldü. tekrar teşekkür ederim.

Bu konu mrbilgisayar tarafından düzenlendi(2010-08-23 22:44, 13 yıl önce)
Mesela Client'i hex ile açtın, verdata.mul yazan yeri buldun. Burdaki .mul yazanı, .xxx yaptıktan sonra kaydet dosyayı. Ancak bir nokta bile atlamaman lazım, yoksa client açılmaz. Daha sonra kendi verdatanın ismini verdata.xxx yapıp, Ultima Online klasörüne atıyorsun.

Bu kadar.
Aynenn Lai arkadaşımızın dediği gibi. Bir nokta bile oynaması hata almana yol açar.
orada dediğiniz anlatılıyor zaten. 10-15 kere denedim nokta bile atlamadım. ama yapamadım bir türlü. isterseniz ekran görüntüsünü de atabilirim.
Msn adresini bana mesaj olarak gönder yardımcı oliyim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.