Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
web domainime acc sistemi kurucam ama vpsdeki sphereye nasıl iliskilendiririm ve accyi eklemesini nasıl saglayabilirim.kafam cok karıstı bilen warsa yardım edebilirmi?

yada forum üyeligini nasil sphere accounta atabilirim?

Bu konu ravenloft tarafından düzenlendi(2009-05-25 23:18, 14 yıl önce)
Reklam yasak.. /narsia

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-05-25 23:28, 14 yıl önce)
tesekkur ederım ıncelıcem hemen
Rica ederim.
:asik2
fwrite() ile yapabilirsin.Sphere içindeki acc dosyasına yazdırabilirsin.Php ise eğer buradan fwrite ile ilgili döküman mevcuttur..
Fwrite
Selam,

Önce bir ftp user aç ve bu user'ı sadece account klasöründeki sphereacct.scp e sadece yazma izni ver.

Ardından php ile fopen kullanarak bu dosyayı açmaya çalış veya ftp_connect de kullanabilirsin. Eğer acc dosyamı web'e açmak istemiyorum diyorsan senin için post methodla işlem yapan sadece sphere de olan pc ne yazıp yazmama ile işlem yapan yani sen sadece değer yollayacaksın o değeri kabul edecek ve yazıcak gibi birşey yapabilirim. Sadece url yi çalıştırırsın işlemi yapar olay bukadar olur ki bu baya bi kasış olacakdır 2 pc de web'e açık olacakdır bunun yerine sphere olan makinana account sistemini kurman daha mantıklı görünüyor olabilir.

Kolay gelsin,Leon Jade
bu işin icinden hala cıkamamaktayım web hostumuda deiştirdim vpsye aldırdım yardm edebilecek warsa lütfen pm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.