Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
nasıl accont alcam anlatabilecek olan birisi varmı:
Nerede Account almak istiyorsun.
Uo Oynaman için İlk Önce Bir Server Seçmen Gerekmekte.
Reklam bölümüne bakabilirsin.
Oradan Kayıt a tıkla sonra Client i indir Downloads bölümünden ;)
Silindi
Apprentice
2.5
Onu Sormuyorkı Kendı serverı Icın Soruyor :)
ByTymarun helal olsun derdimi anladında çozum soleye bilrmisin Mthn Sanada helal olsun ezq olsakda okadrda deilz yani:lol :lol
aslında diğer topicindeki mesajlarını görmesem bnde mthnla aynı sanablrm
hiç açık deil :P
ayrıca sorunun cevabını metehan az önceki topicte wermiş odaolmadı formda bi sürü yararlı bilgi war arayablrsn
Silindi
Members
0
desertman : ByTymarun helal olsun derdimi anladında çozum soleye bilrmisin Mthn Sanada helal olsun ezq olsakda okadrda deilz yani:lol :lol

Meslek Owner hmm Guzel Daha Nasıl Account Acıcagını Bılmıyorsun Oda Guzell Ve Okudugun Ismı Daha Yazamıyorsun ByTymarun Degil ByTymaron Olucak... Ve Arastırma Yapmıyorsun En Guzelıde Bu... Aferım Sana Uo Son Dakikaları Oynuyor Artık
mthN Basic Adamı Tamamen Yanlış Yönlendirmişsin

Account açmak için : Sphereserv.exe consoluna (saatin yanındaki mavi boncuk simgesine ) çift tıklıyoruz.
Ardandan account add desertman 1234
sonra account desertman plevel 7
yazıyoruz.
ardından oyuna giriyoruz.
Login ise = 127.0.0.1,2593

desertman : aga çok saol saol saol saol saol saol oldu

..
Evet desertman ultimaya yeni bir boyut getirecek :) Ultima duraklama döneminden yıkılıs sürecine girmeye bir adım daha yaklasıyor :)
:D
Novice
-14.8
own.curtis : Evet desertman ultimaya yeni bir boyut getirecek :) Ultima duraklama döneminden yıkılıs sürecine girmeye bir adım daha yaklasıyor :)

Sanki Siz Farklısınız?
disqusted büyüme dönemine yeni girmiş... baksanıza havalara... kaliteni düşürme bari...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.