Novice
-14.8
Merhaba Arkadaşlar Konuya Kimse Bakmadığından Böle Bir Topic Açmak Zorunda kaldım :S Özürdilerim Sizlere 2-3 Kod Yazacağım Umarım Bana Yardımcı Olursunuz.

if <src.dir>==0
move=0 -1 0
endif

Bu Ne Anlama geliyor?

elseif (<src.dir>==2) 

var.mov=1 0 0 

f_shoot 

return 1 

Bu Ne Anlama Geliyor ?

ON=@CLICK

if <distance>>1 

Bu Ne Anlama Geliyor?

Not:Kendine Scripter Diyen Arkadaşlar Neden Hiç Cevap Veremiyor.Diyer Topiclerime?
Master
59.2997
Kimsenin size yardım etme zorunluluğu yok. Bune emreder gibi "Off şuna bak be" noluo buradakiler sizin paralı uşağınızmı ki siz topic açtığınızda hemen yardım edicek. Buradakiler kendi istekleriyle yardım ediyor. Kendine scripter diyenler demişsin çok biliyorsan kendin yap alla alla ya
Novice
-14.8
Konuyu Dağıtıp Neden Herkezi Bana Kin Duymasını Sağlıyorsun.Hayır Buradakiler Benim Uşağım Değil.Ben Kendime Scripter Demiyorum.Diyen Var Neden Yardıma Muhtaç Bir Yerde Takılmış Tam Akillis,Noxier,Mişel,Nemesis ve Kangoo Gibi Profesyonellerin Yardım Edeceği Zaman BEn Bu Anlamda Dedim oke ?
Master
59.2997
Her insanın bir limiti vardır. Dikkat ediyorum 1-2 posttur sanki u-s'dekiler hiçbirşeyden anlamıyor yapamıyor tarzı bir konuşman var. Ayrıca yardıma çok muhtaçsan düzgün başlıklı bir topic aç olumlu olarak yardım eden olsun..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.