Merhabalar Arkadaslar
Yeni acacagım Asylum Uo Pvp Sunucusuna Ortak Arıyorum
Benımle rahat calışa bilecek scrptsell olsun in game olsun rahat sunucu yönete bilecek 20 yaş üstü olması önemlidir

varsa projede calışabilecek arkadaşlar [email protected] Adresinden Bana Ulaşa bilirler

İyi Forumlar..
Adept
4.3
Merhabalar,

Yakindan tanimadigin kisilerle calismamani tavsiye ederim. Genelde bu tür projelerden bir hayir gelmiyor. Yakin cevrenden birini bulup onunla beraber bu isleri arastirip beraber girmek daha mantikli, belki biraz daha uzun sürse bile.

Sevgiler,
Neran
@Neran Teşekkur Edıyorum Fikirlerin İcin Aradıgım Arkadası Ben Buldum Dedıgın Gibi Cok eski bi arkadaşım Kendısı :) İyi Forumlar...
Neran : Merhabalar,

Yakindan tanimadigin kisilerle calismamani tavsiye ederim. Genelde bu tür projelerden bir hayir gelmiyor. Yakin cevrenden birini bulup onunla beraber bu isleri arastirip beraber girmek daha mantikli, belki biraz daha uzun sürse bile.

Sevgiler,
Neran

Evet dostumun dediklerine katılıyorum, aksi durumda insanlar seni yarı yolda bırakabilir. Biz Neranla zamanında çok iyi bir birliktelik oluşturduk bu yüzden bu konuda tecrübeliyiz. Yakın bir arkadaşını bulman en iyisi. Başarılar diliyorum.

Sevgiler,
Neran

+1
Teşekkurler Arkadaşlar Eskı Arkadasım Ultımadan baya bi uzaklaşmıştı benım ısrarlarıma ragmen bana bana yardım etmekte
teşekkurler tekrar iyi forumlar..
Expert
34.0001
Tymaron :

Evet dostumun dediklerine katılıyorum, aksi durumda insanlar seni yarı yolda bırakabilir. Biz Neranla zamanında çok iyi bir birliktelik oluşturduk bu yüzden bu konuda tecrübeliyiz. Yakın bir arkadaşını bulman en iyisi. Başarılar diliyorum.

Yakın arkadaşların(!) da yarı yolda bırakabiliyor, kendine güvenmiyorsan girme hiç bu toplara.

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2012-06-30 20:34, 11 yıl önce)
Master
59.2997
KeLL :
Tymaron :

Yakın arkadaşların(!) da yarı yolda bırakabiliyor, kendine güvenmiyorsan girme hiç bu toplara.

İmzamı atarım. Söze gelince çok iyi arkadaş, kanka, dost. İşe girişirken problem yok herşey güllük gülistanlık. Planlar yapılıyor geleceğe umutlu bakılıyor. Sonra işe başlayınca bir süre sonra anlıyorsun ki yalnız kalmaya başlamışsın. Normaldir, düzelir diyorsun işine devam ediyorsun. Bir süre sonra sadece kendinin çalıştığını görüyorsun. Diğer sözde kişi(ler) sadece isimsel varlık göstermeye başlıyor. Tam bitime yakın o yoldaşın geliyor bir yolunu bulup devam edemeyeceğini söyleyip ayrılıyor. Sende tek başına yaptığın herşeyi silip atıyorsun sinirden. Bunlar yaşanmış halk hikayeleri hep...

Sevgiler,
Neran
Neran haklı beyler
Kell de haklı şimdi
KeLL :
Tymaron :

Sen bana düşen herşeyi yaptım diyosun, benim görevim bitti diyosun bi bakıyosun ki senle paralel gitmesi gereken diğer parçalar daha işin başında oluyor. Babanın oğluna bile güvenme sen
gelin benle çalışın valla bak kimseyle problemim olmadı
Expert
34.0001
Herkes birbirini gömüyo ahah
Yorumları okudumda arada bazı laf sokmalarda vaar gibime geldi eğlenceli bir başlık olmuş :yes
@Neran, KeLL
+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.