Yeni yapılacak bi oluşum için bilgili, 0'dan script yazabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz. Ediletmek yoluyla değil kendi yazma yoluyla birşeyler ortaya çıkartabilecek, olgun karakterli, zaman konusunda sıkıntı olmayan birisi olması tercihimizdir. Ücretli veya ücretsiz fark etmeksizin.
Şu 1 haftada gördüğüm 5 veya 6. scripter arayışı ne oluyor paramı buldu herkez sunucu açıyor
Uo_Meadhros : Şu 1 haftada gördüğüm 5 veya 6. scripter arayışı ne oluyor paramı buldu herkez sunucu açıyor

Yaz geldi -.-'
Scrpter Varmı ki ? ( YARDIM EDECEK )
Olabilir farkındayım bende gördüm. Fakat uzun oynamayı bıraktıktan sonra arkadaşlarımızla tekrar biraraya gelip böyle bir düşünce içerisine girdik onlarında işlerinin ve okullarının hafifleesinden dolayı düşüncemizi gerçekleştirmeye kalkmamızdan dolayı bu başlık ortaya çıktı.
Tymaron :
Uo_Meadhros : Şu 1 haftada gördüğüm 5 veya 6. scripter arayışı ne oluyor paramı buldu herkez sunucu açıyor

Yaz geldi -.-'

Karne harçlığı diyorsun yani :) çünlü herkez 2 3 hafta ileriki tarihlerde açıcağını söylüyor :D
Yaşım 23 ve okulumu bitireli 5 sene oluyor. Şu andada İstanbul'da Nargile Cafe işletmeciliği yapıyorum. Cevap açık ve net olmuştur umarım.
Boşver burak bakma sen bu arkadaşlara bu arkadaşların hic arclıgı olmadığı için senıde kendılerı gıbı sanıyorlar.

sen devam et kardeşim kımseyı umursama. İyi Çalışmalar.

Not : Kimse Hakkında İleri Geri Konuşmaya Hakkınız Yok.
Silindi
Members
0
İnşallah bulman dileğiyle kardeşim.
@Uo_Meadhros Karne harçlığı demiyorum sadece yaz geldiği için bir sürü proje olacağını söylüyorum bir şeyi ima etmedim. Ayrıca arkadaşa yardımcı olmak isteyen varsa olsun.

Birde Burakk bu yaz 2. buluşmayı yapmak istiyorum ancak güzel bir mekan arıyordum senin dükkan nerede?
İstanbul / Kadıköy / Göztepede Nargile cafe
Hem bana yakın hem merkezi güzelmiş bir ara detaylı görüşelim
Tamamdır görüşelim. İsersen pm'den numaramı atıyım ara veya sen at ben arıyım.
Sen gönder ben seni bu hafta içinde tekrar rahatsız ederim.
Burak cafe ismi nedir bende fikirtepedeyim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.