simdi orderlarla chaoslar birbirlerini oldurdklerinde puan kazanıyorlarya 2 tarafın ayrı ayrı 1.si nin we ilk 10nun oldugu istatistlkleri nasl ayarlıyablrm
Dostum scripts bölümünü araştır..Oradan elbet birşeyler çıkartırsın..Yok ama ben üşengeç adamım uğraşamam hazır verin bana dersen, burda daha çok yırtınırsın bir allahın kuluda sana dönüp bakmaz..Burası scp isteme bölümü değil..Bir scp varsa elinde yardım gerekiyorsa koy yardımda bulunalım..
a3ron : Dostum scripts bölümünü araştır..Oradan elbet birşeyler çıkartırsın..Yok ama ben üşengeç adamım uğraşamam hazır verin bana dersen, burda daha çok yırtınırsın bir allahın kuluda sana dönüp bakmaz..Burası scp isteme bölümü değil..Bir scp varsa elinde yardım gerekiyorsa koy yardımda bulunalım..

+1850
yok ben cok arastrmacı adamım otrdum scrpleri degistrdim gecenn bilmem kacına kadar ama cıkartamadım bi sonc scrp konusunhda cok bi bilgim olmadıgından abilerime soruyum dedim
yok burdaki scripts bölümünü diyolar bende hatırlıyorum biri koymuştu ben yardım edemiycem düşündüm ama bi fikir bile şöle dene diycek bi fikir bile gelmedi aklıma :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.