Silindi
** bi efsane geri döndü yazdı reklamına artık reklamlarda herkez efsane döndü efsane devam ediyor ne bu ya herkez bu serverimi idol seçiyor kendine??? Demekki ** kral server oluyor....!

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-12 00:38, 15 yıl önce)
Arkadaşım Efsane Geri Dönüyor derken bu sunucula 3-4 sENE öncede varlardı kapanıp acıldılar o yüzden geri döndüler falan deniyo bunlar 250-300 player ortalamalı serverlar Bırkda efsaneyiz desinler sen bana bi tane server göster türkiyede 300 player bulan ben uoyu bırakırım :)
ultima online oldurlmedi sadece kücük cocukların eline bırakldı ve onlar hergun ona bir darbe vurarak olduruyor. soz konusu keske player olsa gir yabancı bir servere 300 den asagı varsa bende ultimayı bırakıcm
Yabancı sunucular fazla oyuncudan oluşmuyor.Onlarında az oyuncusu olan sunucusu çok fazla.Gözle görülür birkaç tane fazlası var Sphere olarak.Ayrıca onların farkı biz gibi sadece bug ile oyun oynamıyorlar ve birbirlerine gayet saygılılar.abi item ver pls,5 k pls falan yok.

Ayrıca bu özenti sunucu hangisiymiş merak ettim pm atarmısınız ?

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2008-10-12 00:59, 15 yıl önce)
Forumlar / Ultima Online / Sphere Scripting / Ozenti

ilginç :)

Haklısın Nexima..
Vebruer : Forumlar / Ultima Online / Sphere Scripting / Ozenti

ilginç :)

Haklısın Nexima..

harbici ilginç nan :/
*** den bahsedior sanırım **** ile aynı reklamı taşıyor ya efsane geri ödnüyo muhabbeti

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-12 01:24, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.