Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

yaw arkdaşlar benb u ata binememe sorununu çözdümde.meerse adminin atı olmuormuş :) nese bakın kendi sorunumu kendim çözdüm :) nese ya bişi sölicem ben

animal trainer da 1 tane at var sadece bunu nasıl yükseltebiliriz (menüsünde)

birde ben animal taming staını giyemiyorum yıklıyorum stafı giymedin hangi hayvamı ehlileştirmek istiyorsunuz diyo ve tamelemiyor acaba scplerdemi sorum bendemi ? :)
scplerdemi sorum bendemi :O_o

sence?
sphere_template_vend.scp scriptini bul içinden vendorların sattıklarını ayarlayabilirsin
ikinci sorununu anlayamadım
Herhangi bi full pack te var zaten item klasöründe tstaff diye taming staff scpsi

Ah bide türkçe yazabilsen herkez anlıcakta..
yaw 2. sorunum taming staff scpsi var onunla taming staff çıkarıyorum ama taming stafı giymio çantada kalıyor çantada ikikez tıklıyorum hangi hayvanı evcilleştirmek istiyorsunuz diyo bende hayvanı seçiyorum evcilleştirmiyo sorun nerede?
Expert
34.0001
Türkçe yazabilsen diyip HERKEZ yazmışsın çelişki olmamış mı :P

@notic2

Sen server açmayı düşünmüyorsun dimi ? günde 10dan fazla topic açıyorsunda korktum.
bkz. her kez - her defa
bkz. herkes

önemsiz ;-)
yaw siz sorumun cevabını verin ben bütün sorunları bulurum hallederim rahay oynarım :) siz cevap vericekmsiniz?
Cevabını verdim daha okuyamıyosun bile ne sorunu çözücen ?:no
kardeş ilk sorunu çözdüm saol taming stafı giydim ama tamelemiyo :)
scripts bölümünde taming staff var onunla dene istersen
Sen bırak bu işi notic
Bencede Bırak.
tamam amq size soru soranda kabahat artık bu u-s e son sorumuda sorup defolup gidecem dışlanmaktan bıktım
gitceksen sessiz ve saygılı git küfretmen bağırman çağırman gerekmiyo di mi?
kilitlensin lütfen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.