İstediğim yerde düşüncemi paylaşırım size sormam ve hesap vermem kaldı ki burası bir forum. Rexium'u tanımasam birlikte iş yapmış olmasam zaten buraya mesaj atmazdım sizin gibi boş muhabbet yapmıyorum. Siz birbirinizi pohpohlamaya devam edin.
Lexis : İstediğim yerde düşüncemi paylaşırım size sormam ve hesap vermem kaldı ki burası bir forum. Rexium'u tanımasam birlikte iş yapmış olmasam zaten buraya mesaj atmazdım sizin gibi boş muhabbet yapmıyorum. Siz birbirinizi pohpohlamaya devam edin.

senin tanıdığın adam benim karşı apartmanım da oturuyor :) doğru söylemişsin evet forum. eleştirini de yapmakta özgürsün ama yıkıcı değil yapıcı olması zorunluluğu var. bayan çok bilmiş.
lanx :
Lexis : İstediğim yerde düşüncemi paylaşırım size sormam ve hesap vermem kaldı ki burası bir forum. Rexium'u tanımasam birlikte iş yapmış olmasam zaten buraya mesaj atmazdım sizin gibi boş muhabbet yapmıyorum. Siz birbirinizi pohpohlamaya devam edin.

senin tanıdığın adam benim karşı apartmanım da oturuyor :) doğru söylemişsin evet forum. eleştirini de yapmakta özgürsün ama yıkıcı değil yapıcı olması zorunluluğu var. bayan çok bilmiş.

Ben sana 1 milyarlık bir kazık atıyım sonra gelip burada, seni düşürdüğüm tuzağa başkalarını düşürmek için bir başlık açayım. Sende orada yapıcı olup, beni övermiydin yada dahası yapıcı olurmuydun?

Ben 2 arkadaş arasında ki husumeti bilmem ama bu kişiye bende yorumlarından ötürü pek güvenmedim. Daha düne kadar webtasarımcılık diyordu, herhalde iyi bir getirisi olmadı 24 saat içerisinde, başka bir işe yeltendi... Gerçi yaptığı tek şey hazır kodlara bir siteyi oturtmakta, o da artık webmasterlıktan sayılıyor olsa gerek. Son olarakta yorumlarını silmiş arkadaş ;)
lanx :

Bir bok bilmeden karşı apartmanında oturduğu için savunuyorsun zaten bana kazık atmış bir insan hakkında yapıcı eleştiri yapmamı mı bekliyorsun? bayan diyince laf sokmuş mu oluyorsun?
eleştirinin yapıcı olma zorunluluğu nereden geliyor? adam derdini yazmış, zor durumda bırakılmış hatta kazık yemiş.
arkadaşlar tmm lexis kral adam herkez krall herkez kendi ekmegine baksın
sen sus haksızsın "herkez" yazdın
Nasıl ulaşabilirim size? Rp - PvP karışık bi pack istiyorum ben. %65rp %35pvp
Master
59.2997
Satış yapacağınız scriptlerle demo amaçlı bir sunucu açında millet girip baksın hangi scriptler var neler ne durumda vs test etsin. Daha sonra alacaksa zaten size gelir. Bu şekilde elimde 2 tane kutu var satıyorum ama içinde ne var (ya da var mı) ne yok söylemem şeklinde satış yapabileceğini sanmam.
yetkili bu konuyu kapatırmızın artık b*ku cıktı bu konunun 1 adam gelip 1 konu acıyor millet ona inanıyor ben birsey demiyorum türk insanı her seye inanıyor helal sizlere :D

///#Anemon: seviyeli ol "Uyarı 2"

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2011-09-11 02:51, 12 yıl önce)
linç ve gazlama zihniyetine bak. "törk möllötö höhöhö böylö şöylörö könmöyön"
Master
59.2997
@Rexium

Türk insanı değilmişsin gibi konuşmuşsun. Hangi ülkenin vatandaşısın sorabilir miyim? Her zora geldiğinde başlıklarını sildirerek sorunlarına çözüm bulamazsın.
sen geçenlerde web tasarımda son nokta diye başlık açıpta sonra yazdıklarını silen kişi değilmisin? @rexium..

Kimsin sen biraz tanıtsana kendini bize? nerelisin kaç yaşındasın?
Silindi
Expert
8.1
Konuyu direkt olarak sil bence Anemon adam daha konuşmaktan aciz yazdığı koddan ne hayır gelecek.Bunlar sanıyor ki her açılan konuya yalaka tarzı yorum yazılacak.Noldu gerçekler söylenince konunun b.ku mu çıkmış oldu?

Lexis in bu platform senden daha eski ve güvenilir biri olduğu için herkesin ona inandığı gibi bir gerçek olabilir mi acaba ortada?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.