yardımcı olursnız sevinirim.
Neophyte
-1.7
kardeşim scp pack yasak ve o rotting scpsini bulabilirsin!
bulamadık işte. Bulsak sormayız herhalde. biliyosn söyle yoksa konuşma fzla.
c_rotting Denedinmi acaba ?
.spawnida Scriptler / Sphere Scripting / Function Bölümünde Bulabilirsin.Birazcik Arastirma..

Nebula Script Patchini Bulabilirsen Bulabilirsin :)
başka bişey lazım mı ?
Nebula SCp pack bende var ama Baktımda Tavırlarına Bakılırsa Cok artist Bi kişiliksin Eğer yardım istiyorsan Sana Denileni Yap Yada Topic Açıp yardım isteme Packi Kordum buraya ama Çalış çabala Biraz direk hazıra knmayın :gorme
insan gibi istese veririz sroun değil bazıalr u-s i yanlış anlıo galiba

adamlar direk gelio

bana xx scp pack

bana xx scp inin kodları lazım

bi insan gibi merhabalar arkadaşlar varsa bana şunlar lazım yardım ederseniz saolun diyen yok.

direk emrediolar u-s robot platform u sanki onlar emir etcek hemen herkes vercek
+1
arkadaşlar anlıyorum sizi. Ama ben o dediğiniz kişilerden değilim. araştırdım cvplarınızı yazmadan . Bende nebula scriptlerii var. ama eksik scriptler var. Yani paradarbe fln yok. şimdi okuyorum yazdıklarınızı. Neyse Nebula scripte gerek kalmadı, eskisiyle idare ettim. spawn olayını da 56bnin ekledim ama .setup_spawn diyorum ama yüklemiyor. 56b yi yükledim. kendisi tek tek ilerlemeye başladı ama, 2 saatten fazla oldu hala ilerliyor denizin üstünde. :D bana bi tek rotting scribini yazarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Zuahhaa ! pack bağımlısı. peki sen ne yapıcaksın ? server mi açıcaksın ? rotting yazmaktan bile mi aciz olduk artık...
Xantier : Zuahhaa ! pack bağımlısı. peki sen ne yapıcaksın ? server mi açıcaksın ? rotting yazmaktan bile mi aciz olduk artık...

şimdi yazıcam bişiler boşuna ban yemek istemiyorum. sen soruya cvp veremiceksen neden cvp yazıyorsun altına başlığın. yaş 15-16 galiba senin. Pack isteyen birinimi bekliyosunuz bunları yazmak için. rotting scripti sitede yok. YAzan olursa iyi olur. diğer arkadşlar içinde.

NEYSE ARKADAŞLAR SAOLUN YARDIMLARINIZ İÇİN. HALLETTİM HEPSİNİ. BAŞLIĞI SİLEBİLİRSİNİZ. HANİ diğer arkaşlar da pek yararlanamaz bu konudan.
Arkadasin yasi 13 ama söyledikleri biraz abarti olsada hakli , rotting corpse bile yapamazken gercekden server acmayimi deniyiceksin ?
Novice
0.1
Xantier hala 13 yasindami ya gecen senede 13
Ayrica 13 yasinda dedigin kisinin scripting derecesini u-s de bilen biliyor.
valla hesaplamayı otomatik yapıyor u-s , 10 kasım 1994.
carnage20 : bulamadık işte. Bulsak sormayız herhalde. biliyosn söyle yoksa konuşma fzla.
Bana bak Aptal Adam sana Yardımcı olmaya çalışıyor insanlarla tavrına dikkat et Script pack Yasak Ayrıca uoyu bu rezil hale getiren senin gibi script pack araştırması yapan aptal insanlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.