DEFNAME=c_rotting
NAME=Rotting Corse
SOUND=snd_MONSTER_ZOMBIE1
ICON=i_pet_ZOMBIE
ANIM=078c7f
CAN=MT_WALK & MT_RUN
DAM=20
ARMOR=50
RESOURCES=10 t_eerie_stuff
FOODTYPE=20 t_meat_raw
DESIRES=i_gold,t_meat_raw, t_corpse
//SHELTER=r_dungeon,r_spooky
AVERSIONS=t_TRAP
BLOODCOLOR=colors_green
TEVENTS=e_undead

CATEGORY=Monsters
SUBSECTION=Undeads
DESCRIPTION=Zombie

ON=@Create
NPC=brain_undead
STR={900 1000}
DEX={700 800}
INT={26 40}

PARRYING={80.0 90.0}
MAGICRESISTANCE={50.0 70.0}
TACTICS=100.0
WRESTLING={90.0 95.0}
FAME=300
KARMA={-2000 -3999}
//ALIGNMENT=EVIL

ON=@NPCRestock
ITEM=loot_xxxx

ITEM=loot_xxxx Bu Kısımda Bir Template Yapacan mesela

loot_rotlootfalan
templateye ekleyecen itemlerinii
ypazacan oraya.Hade Kolay gelsin..
Ayrica Sana Spawn Deedlerinie Atiyorum..
https://www.file-upload.net/download-1071091/spawn.zip.html

Bu konu axuare tarafından düzenlendi(2008-08-27 12:52, 15 yıl önce)
yahu sen naptın arkadaşım sil şu mesajını ya bunlara yardım ettikçe uo yu batırıyorsun
XoXo ben orada 13 yasinda derken onu asagilamaya calismadim , okumak yetmiyor , okudugunu anla biraz !?
Xantier Canim Ne Oldu Bi Sorun Varsa Özel Pm'den Görüselim.Haklisin Belki Bir Rottingi Yapamayan adam Server Acamaz.Ama Yardim İstemis Bizde Türk Olarak İstenen Yardimi Geri Cevirmeyiz.Zaten ben İnaniyorumki Genclik Hevesidir Bu :) Zamaninda Bizde Böyleydik..
Gençlik Hevesi :D :D
Tabii ki Heves Bunlar 2 ay Host Parasini Cebinden Öderse Heves Meves Kalmaz Unutur Ultima Onlineyi :)a
axuare :
Xantier Canim Ne Oldu Bi Sorun Varsa Özel Pm'den Görüselim.Haklisin Belki Bir Rottingi Yapamayan adam Server Acamaz.Ama Yardim İstemis Bizde Türk Olarak İstenen Yardimi Geri Cevirmeyiz.Zaten ben İnaniyorumki Genclik Hevesidir Bu :) Zamaninda Bizde Böyleydik..

He o zaman Türklük , emek hırsızlığı yaparken milletin aklına gelmiyor yardım da mı geliyor ?
Xantier İyi Sallah Bu HİRGİZLİK Lafin Bana Degildir Diye Ümit ediyorum...Ümt Etmekten Cok Öyle Düsünmek İstiyorum :)
Bakıyorum ben yokken atıp tutmuş bazı arkadaşlar. Burda axuare arkadaş sağolsun yazmış scripti. Ben bulmuştum gerçi yazdmıştımda oraya gekerk kalmadı diye. Birincisi, ben server açmıcam. host almıca param mara vermicem. İkinci olarak böyle yararlı sitelerdeki konuları 1 günde katletmek ancak 12-13 yaşındakiçıcukların işi. Gençlik hevesi derken tam olarak ne olduğunu anlamadım. Benim uo hevesim. biteli 4 sene oldu.. Bi iddia vardı aramızda sadece onu denemek için 15-20 dklığına bi server kurucaktım. Oyun dengesi iyi olsun diye. Ben gerçekten bu işlerle uğraşsam, pack lerle server kurarmıydım sizce. Ben bilmiyormuyum bütün packlerde bug olduğunu. Biz sizmi biliyosunuzç Bana biri aptal maptal yazmış. Özelden bana mailini yazsın. Bakalım nerede ikahmet ediyormuş merak eettim. 13 yaşındaki kardeşim sende bırak bu uo işerlini. sna tavsiyem derslerine çalış. Bide gece yatarken sütünü içmeyi unutma buraya cvp yazarken.
merak etme sen içiyorum. süt içmek nedense türkiyede ayıp hale geldi vodka devirmek , su içmekten daha normal hale geldi.

katletmekten sözetmişin de zamanında ne yardımlarım dokundu bu siteye bir bilsen...
Senin büyüklerine karşı saygın yok bi kere. Aile terbiyesisi almamışsın.. Yada onlar vermiştir sen almamışsındır. Bende sana ufaksın diye süt iç dedim. Sakın yaptığın yardımlarıda söyleme. Burda okursun başlığı. Bilmiyosan yazma. Ben demedim server açıcam vs. senin uydurmandı o. Millette öyle anladı. birbirlerinden gaza gelme olayı oldu. öyle bi olay yokken.. Devam etmeye gerek yok . Silsin admin arkadaşlar bu konuyu..
Evet.. hazır olaylar yüzünden bu haldeyiz şu anda. Piç ettiniz uoyu. Büyüklerin bana saygısı olsaydı benim de olurdu
axuare :
Gençlik hevesi bitirdi bizi ne zırlıyon daha kimseyede sataşma senin amacın iyi olabilir ama onun amacı iyi değil ;) o yüzden bilmediğin kapıya pisleme kapı teper can yakar
Arkdaslar Yardim Edince Karsiligi Buysa Sadece Eyvallah...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.