İyi Günler,

Eski sadelikte bir power play, player versus player karışımı server hazırlıyoruz. % 80 tamamlandı fakat sizden fikirlerinizi sunmanızı istiyorum.

1) Serverda +9 üstü silah olmayacak, destard'tan random silah olarak çıkacak.
2) Ostardlar, Llama, Shire, Mustang harici binek olmayacak.
3) Girişte skiller runebook, spellbook, 2.5k gold bizden. fakat sunucuda taşlar olmayacak silah/set gibi.
4) Serpent's hold hazırlanma, vendorlar yeri olarak kullanılacak, kumar olmayacak,
5) Potları kendileri yapacak boş pot ile, reg olsun mu olmasın mı düşünüyoruz. potion komutları olmayacak.
6) Rare boyaları hazineden çıkacak şarjlı olarak.

aklıma gelenler şimdilik bu kadar, fikirlerinizi bekliyorum. bu iyi bu kötü şöyle olabilir gibi.
extra şunlar olsun yorumlarıda bekliyorum.
sunucu kısaca sade ve orta derece olacak, action yeri.
nebula ocak scripti var indir kur
bide shire boyalı horse mu olcak
Yok o kadar değil onlar düz olacak, demek istediğim janjanlı şeyler olmayacak pp&pvp karışımı dengeyi oturtmak için fikir istiyorum.
summer is coming..
vallahi şahsi fikrim bu piyasada stones bu haldeyken istediginiz kadar sade olun gene hiç bişey olmaz bizim millet anlamıyor.Vericeksin energy robe warlock robe artı 15 katana war a geçicek adam kesicek.
Banned
-3
Ben oynarım böyle bi sunucu açılırsa
Bak adam 2dk da %'de hesabı çıkarttı %5'i nerden buldun be evlat :D
3 ay açık kalıp kapatacaksınız player gelir o zaman
Sadelikten şaşarsak ne olur asıl merak konusu olan o olmalı sıkılmadınız mı hep aynı tür şeyleri yapmaktan ?
Bunlar sadelik değildir sadelik kavramı farklı birşeydir bana göre herşey eşit dengede demektir ne kolay ne zor ki siz yeni açıyorsunuz +9 silah yok diyorsun son 3 yıl içindeki çoğu player bunları istemez çünkü adam gider 200 userlı bir sunucuya orda denge yoktur eşit yoktur ama action vardır pvp vardır orayı tercih ederler
Açın Sylveria gibi bir server oynayalım.
Nelph : Günümüz Türkiye oyuncuları içerisinde bu tarz bir sunucunun tutması %5'dir. Umarım emeğiniz boşa gitmez başarılar
%5'i hangi değerli istatistiki bilgilerinize dayanarak söylediğinizi açıklar mısınız?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.