Arkadaşlar forumdan gerekli şeyleri öğrendim konuda client sphere ve bir uo sürümünün yeterli olacağı yazıyordu genel olarak ve nasıl kurulacağı açıklanıyordu ama adım adım değil atlaya atlaya yazılıydı :D yani bu konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan(yani benim gibiler) bu konudan birşey anlayamaz :D Konuda verilen Cilent 203 ü ve sphere 55i yi indirdim...Sphere yi açıp cliente giriyorum üyeliğimi ve şifremi yazıyorum client hata veriyor lütfen yardımcı olun !!!

55i için iyi bir scrip verirseniz belki hata vermez client :S Ama işin ustaları sizsiniz ne yapmalıym bi yardım edin :D

Bu konu swordstalker tarafından düzenlendi(2007-10-11 17:31, 16 yıl önce)
56byi bi denesen?
İlk kez server kurucam yani bilmiyorum hangisi daha iyi :D sence 56b yi mi indirem söyle bi tek seen yardım edion zaten :D
run uo daha iyi
Hangisini kurmak daha kolay?
sphere :D ben link veriyim onu indir
link1:https://prerelease.sphereserver.net/builds56/SphereServer-0.56b-200710041700-Win32.zip <------- bunu önce indir
link2:https://prerelease.sphereserver.net/builds56/SphereServer-0.56b-200710032000-Scripts.zip <------- bunu daha sonra bi yere çıkart bunları
Çok sağ ol indirdim ama bu seferde sphere yi açmıyor bi dosya eksik her halde

Edit : Eksiği düzelttim sitede yaması varmış onu indirdim tekrar sağ ol teşekkürler bayramın kutlu olsun vs. :D

Bu konu swordstalker tarafından düzenlendi(2007-10-12 17:36, 16 yıl önce)
arkdaşlar deli oldum yaa.bendede bu hatayı veriyor.her clienti denedim ama bir türlü kurdugum servere giremiyorum.tam girerken client hata veriyor.dün akşamdan beri ugraşıyorum yapamadım.lütfen yardımcı olursanız sevinirim....acill olarak..
Oyuna giriş yaptığınız alanda gereksiz itemlerden kaynaklı çöküntü olabilir. spherestatics.scp ve sphereworld.scp dosyalarının içinin temiz olduğundan kesin emin olun tekrar deneyin.
Göründüğü üzere "bad spawn point" yani bozun spawnlar mevcut.
bu dedigini< scpler script klasörünün içindemi olması lazım ? spherestatics.scp flan
spherede uid hatası görüyosan oyunda .gouid uidid'sini yazıp git ve sil spherestatics ve world dosyasınıda maglorun dedigi gibi temize çek script klasörünün içinde bulursun
hocam msn adresin varmı.ben yapamıcam herhalde.puanımda yok başlık açamıyorum fotosunu göndercem .. birde uzakmaüstünden benim pcyegirip yaparmısın.acil yardım ..
aweye başarılar.
Client sürümünü değiştir yada uoyu sil kur sorun düzelir
sphere/save klasörünün içerisinde benim belirttiğim dosyalar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.