Ya Beyler Arastırdım bulamadım... Lütfen yardım edin client_2.0.3' E Tıklayınca Kullanıcı Adı ve Sifre Geliyor Yazıyorum Entera Basınca Hata Raporu Veriyor Lütfen Yardım
Moderetor Arkadasım Bulduysan Buraya Linkini Ver ve Ole Kapat 2 Saattir Geziyorum Sitede Bulamadım.
Silindi
Members
0
login.cfg boş olabilir mi ?
Sphere ini ye agree=1 Yazdımı? Ve Arkdaş Doqru Söyliyor Login Cfg ßoş Olabilir...
Sadece.. Oh SErverdemi Veriyor ? Hata .
Bilemiyorum baska serverları denemedım. login.cfg' yi nerden bulcam sphere demi ? Beyler Cd Eksik Yuklemis Olabilir Diye Dusundum Kuzenime Yukledim Calıstı ..

Bu konu bbatuhann tarafından düzenlendi(2007-04-08 07:44, 17 yıl önce)
Evt.Arkadaşlarında Dediği Gibi Login.cfg'ye "Loginserver=127.0.0.1,2593" yaz.Düzelecektir.Login.cfg Ultima online klasörünün içindedir.[C:/programfiles/ultima online] böledir.
ya arkadaşlar ne login.cfg boş nede başka bişe herşey dolu ama yiinede hata veriyo neden?
Bak Kardeşim Bunun Bir Çok Nedeni Ola Bilir. Mesela Uo Bozuktur Tekrar Yükle Silip. O Olmazsa Sphere.ini ' Ayarlarına Bak... Çünki Aynı Problem Bende olmuştu. Veya En Olmadık Client 2.0.3 'ü Tekrar İndir....
bu benim serverımdada olmuştu bak masaüstüne metin belgesi aç yeni içine loginserver=127.0.0.1,2593 yaz farklı kaydet de ultima klasörünü seç dosya adına login.cfg dosya türünede tüm dosyalar yaz ve eğer yine olmuyorsa client 2.0.3 başka serverın client ile girmeyi dene bendede aynı sorun oldu ama ben çözdüm iyi oyunlar .
malesef arkadaşlar mygod'un dediğinide yaptım uoyu sildim tekrar yükledim cliend 2.0.3üde tekrardan indirdim değişen bişey yok gönderme veriyor:no
evet aynen ordu biri baskın ya şuraya
sa arkadaşlar bendede account acılıyo isim bölümünde acc ye tıklayınca aynı hatayı veriyo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.