Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar bu 56b silah ayarlarını nasıl yapıcam benim server 55r deki scp çok güzel çalışıyordu bu scp 56b ye geçiricem ama nasıl ve nerden yapıcağımı bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden tşkler...
silah ayarları derken amountu falanmı?
yani damage vermeleri filn bide renkleri,yazıları nasıl duzeltebilirim ?
sphere items/sphere_item_magic_weapon 'a gel ordan hangi silahlara renk falan vermek istiyorsan on=@create in altına color 0481 falan yaz silahların ism,ini değiştirmek istiyorsan on=@createin altına on=@click yaponun altınada message 0481 Power Katana falan yaz altınada return koy böyle

ON=@CLICK
message @0481 Force Katana
return 1
Orjinal paketteki damageler düzgündür onları kullanabilirsiniz. Durum böyle olunca isimlerini düzeltmekte size kalıyor.
Merhabalar ;
Eğer sisteminizde damage ayarları açıksa silahların hasarları bozulablir..
56b ile gelen bir sistemde silahların vurduğu hasar tipleridir. Örneğin : Cold damage , Fire damage , Psycal damage , Magic damage
tşkler arkadaşlar ben 56b nin orjinal silah scp ini kullanıyorum bir hata olurmu ?
olur. 56b deki orjinal sistemde skill ayarlaması bulunmamakta. örneğin bir katananın istediği skiller yoktur ama normalde +15 katana tutabilmek için 100 anatomy * 100 sw istemesine ramen 56bde bu yoktur.
NEBULA OCAK KULLAN DİCEMDE BURDA YOK ARAŞTIR BULURSUN BAŞKA YERLERDE
binde bonusları nasıl ekleye bilirim silahlara mesela paradarbe yaralanır attansuder gibi ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.