Sayın arkadaslar ben sımdı bı katana yaptım asagıda scpsini de verdım ama charda 100 sw anatomy ve tactic olmasına karsın elıne almıyor bu katanayı nasıl yapıcam bı turlu cozemedım.

[ITEMDEF i_katana_asd]
DEFNAME=i_katana_asd
ID=i_katana
Name=Katana

CATEGORY=asd Weapons
SUBSECTION=asd Weapons
DESCRIPTION=Katana

On=@Click
message @048 [Mq PvP Shard]
Message @056 [ asd (+16) ]
Message @020 <name>
return 1

ON=@Create
COLOR=07ea
HITPOINTS={125 145}
ATTR=attr_magic
MOREY=105.0

ON=@Equip
if (<src.tactics><=100.0)
src.sysmessage @025 Bunu Elinize alabilmek icin Combat Skillerinizin tam olmasi gerekmektedir.
unequip
return 1
endif

ON=@Equip
if (<src.swordsmanship><=100.0)
src.sysmessage @025 Bunu Elinize alabilmek icin Combat Skillerinizin tam olmasi gerekmektedir.
unequip
return 1
endif

ON=@Equip
if (<src.anatomy><=100.0)
unequip
return 1
endif
src.sysmessage @1153 Bunu nasil kullanacaginizi cozemediniz.

ON=@unEquip
src.sysmessage @1153 Bunu nasil kullanacaginizi cozemediniz.

Bide ustteki sorunu cozdumde bu bi uop sorunu var nasıl yuklıcem onu yapamadım bi anlatırmısınız [Dokumanlar kısmındakını denedım olmadı]

Bu konu Ryser tarafından düzenlendi(2008-10-29 10:41, 15 yıl önce)
Üç tane equip triggeri koydun için triggerlar çakışıor olabilir
şöle denermisin

ON=@Equip
if (<src.tactics><=100.0)
unequip
return 1

if (<src.swordsmanship><=100.0)
unequip
return 1

if (<src.anatomy><=100.0)
unequip
return 1
Onu hallettim kardesim sanırım gozunden kactı alt tarafa yazdım da sımdı bu uopları nasıl yapıcaz onu yapamadım.
verdatadan pek anlamam be kardeş :D
on=@equip
if (<src.tactics> == 100.0) || if (<src.swordsmanship> == 100.0) || if (<src.anatomy> == 100.0)
equip
else
src.sysmessage @07a1 Hata : Swordmanship, Tactics ve Anatomy Skillerinizin 100.0 Olmasi Gerekiyor
return 1
endif
Oke canın sağolsun kardeşim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.