Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
ya kendi serverim var ama durmadan itemlerim filn silniyo arkadaşında siliniyo gm acc girdim birsey yapamadim bilgi verin lutfen enden siline bilir şimdiden sağolun
Çıkardığınız itemlere .xattr 010 cekiniz.
yaw ne adamlar var attr 010 sabitler adam neysen bahsedio iyi oku item kendiliginden siliniyor yanı buyk ihtimalle bi scpinde cakisma var
scriptler calıntıysa böyle olur her calıntı scriptsde basına bı olay gelın her scriptsi bile kendn yazıcan weya save almıyorsundur spherenı kapatırken evdenmı actın serverı
Sphere.ini ayarları sorunludur yani c/program files/sphere/save felan yazılmamıştır sphere.inideki save bölümüne bide bi sebep var Spherenı winrardan açma c/sphere klasörüne at oradan aç.
staticlerin savelenmesi için gerekli ayarı yapmamış olabilirmisin
sphere_serv_triggers.scp

[FUNCTION f_onserver_save]

altına bunu yaz:
serv.savestatics
xwerswoodx : sphere_serv_triggers.scp

[FUNCTION f_onserver_save]

altına bunu yaz:
serv.savestatics

Evet Bu Calısıyor.
biraz geç kalmışız anlaşılan neyse yarına halleder :D
:bagirma:bagirma:bagirma:(:(:(:con:con:con:conarkadaşlar sphere save alıyorum karakterim siliniyor neden olabilir bana yardimcı olurmusunuz sphere version V0.55 R4.0.2 versiyon her account actım da save alıyorum oyunda yapılan ları save alıyor ama player oyuna girdibde yada owner account actımda save yapmıyor account ları sılıyor save aldımda bana yardım cı olurmusunuz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.