selam arkadaşlar bi sorunum var büyüleri reg kullanmadan rege ihtiyaç kullanmadan nasıl atıcam böle bi scrpit varmı yoksa sphre iniden mi değişiyor reg kullanımı bide amma çok şey istedim be : renkler gözükmüyor @563 diye gozukuyor bunada çare bulamadım :) yardım edebılırmısınız

lanet olsun içimdeki bu UO sevgisine.
https://www.ultima-strike.com/dokuman/sphereini-ayarlari

buradan gerekli yardımları alabilirsin.
@some_one
1.oalrak o sorunlar böyle çözülmez bunu söylemek istedim boşa uğraşma söylerdim ama Grevdeyiz! o yüzden mlsf artık slothere yada basic görürse size cevapları verirler...
xwerswoodx : @some_one
1.oalrak o sorunlar böyle çözülmez bunu söylemek istedim boşa uğraşma söylerdim ama Grevdeyiz! o yüzden mlsf artık slothere yada basic görürse size cevapları verirler...

1.si regsiz büyü sphere.ini'den ayarlanmaktadır. Herhangi bir script istememektedir. Bunun yanı sıra, grevdeyiz lafı çok saçma geldi. Burada isteyen kişi yardım eder istemeyen kişi yardım etmez. Size burada zorla şu kişilere yardım edin demiyorlar. İsteyen eder istemeyen etmez. Nede olsa yardım platformu. Elbet yardım edecek çıkar aynen basic ve slothere gibi. Bunun bir oyun olduğunu unutuyorsunuz ama bu 2 kişi ve daha fazla kişi bunun oyun olduğunu biliyor. Yardım etmek can yakmaz.
on=@spellcast
return 6

hem reg harcamaz hem mana harcamaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.