Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

off cocuksun daha 22 yaş yazıyorsun bide yalan mı ? guild mi ? lol hayatımda böyle bir kişilik görmedim
Novice
-14.8
Rexos : off cocuksun daha 22 yaş yazıyorsun bide yalan mı ? guild mi ? lol hayatımda böyle bir kişilik görmedim

Cem biladerim bırak çocuk takılsın kendi halinde sevinsin onun ne mal olduğunu biliyoruz onun yüzünden biz uyarı alacağız salla takma kafana
@Jhem
Önce kendimize bakmalı dimi? Geçen gün geldin daha cafeye istatistik i yapamıyodun yanımda ne zaman SCRİPTER oldunda lan lun yapıyosun burda millete. Sende yaz koy bitane script ÇALMADAN senide tebrik edelim. Getirme beni yanına diyo bide allahım koptum xD ulan p.m den banada atıp tutuyosun da daha bi gelemedin yanıma? tırstınmı noldu bilemicem artık. He bu arada yaşa 22 yazmış 15 e indir onu.

Jhem:
<eval(<dvar.timer1>/60) /60)> saat <eval(<dvar.timer1>/60)> Saat Veya Dakika Olarakta Yapsaydin daha Güzel Olcakti.

Bunu nerden çaldın? S-W'de benim kadhras a yazdığım şeyi c/p yapıp veriyosun sora scripter oluyosun öylemi :D neyse daha fazla uzatmiyim yeterince ezildin sanırım.

Kadhras eline sağlık.
Novice
-14.8
Sağol

Dipnot:Jhem abicim sende böyle yapsan sanada insanlar saygı duyar.
Sanırım kendi kendinize tartışmayı bitiremiceksiniz. Ben müdahale edeyim.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.