Dreamer

kurunun yanında yaşta yanıyorsa ne anladım ben bu işten :)
dene, ondan sonra konuş lütfen. Kendi sunucumda kullandım bunu bilen bilir, 1 haftada 1 şikayet ya geldi ya gelmedi, oda kullananların şikayetidir gibi geliyordu bana.
nasıl denesin cocuk scp yi gönderdinmiki =)
herkes scriptsel olarak fixlenimiyor diyor.fakat öle bişi yok. zamannda galentos by sorunu halletmişti kendi sunucusunda ama şimdi oda uo yu bıraktı.
Su Ana Kadar Speedi fixleyen Tek UoVanGuard'ı Biliyorum.. Oda Zaten Connectörle..
Speed kökten şöle fixlenebilir.

her speed programı pc de aynı yere etki eder ordaki çalışma hızını arttırır

siz ayarlarsınız o hız artttığında adamın client kapanır.

Not: Nasıl Yapılıyor BilmiyorumAma Mantığı Bu :P
sphereda bişey var galiba bunu engelliyebilecek. spherewiki yi karıştırırken gördüm trigger bölümünde geçiyo
axuare : Su Ana Kadar Speedi fixleyen Tek UoVanGuard'ı Biliyorum.. Oda Zaten Connectörle..
galentosu tanımıosn sanırım...
şöle bi trigger var açıklamasıyla yazam

@USEREXWALKLIMIT
Fired if a user exceeds the Walk limit (is either lagging alot or speedhacking)
RETURN 1 allows the user to walk, no action or RETURN 0 disallows the user to walk (note: this is pretty expensive because it's fired each time a step is taken while the user's walkbuffer is at 0, so be careful)
Nexima : Akooo,tanıyoruz..

Galentos fixlemedi diye biliyorum.Fixlese paylaşırdı.Herkes o kadar para verip connector ile uğraşmazdı.

Nexima galentosun sunusunda ynadın mı bunu mrk ediyorm. hyr eğer oynamışsan galentosn fixledigini bilirdin
YA ARKADAŞLAR UOVANGUARD R1 SORUNLA KARŞILAŞTII DİO AÇMIYOO UO YU LAPTOP DA SEBEBİ NEDİR BİLEN VARMII LÜTFEN SÖYLESİN
ilk sayfadaki tespitler güzel. benimde speed fixi için çalışmalarım oldu. kısmen bir başarı yakaladım fakat işlemci ve bağlantı gerçekten sorunlar yaratabiliyor. çok nadir de olsa anlık bir fazla değer girdisi kişiyi haksız yere suçlu olarak ilan ediyor. Çok ince çalışılırsa scriptle fixlemek mümkün.
Kişinin işlemci & ram & internet hızı ilişkisine göre oyundaki hızı değişiyor. Çok test ettim ben bunu. Script ile speed kullananları engelleyebilirmiyiz diye soruyorsanız. Evet engellersiniz. Ama kurunun yanında yaş da yanar. Özgür'ün dedikleri doğru. Ancak ne kadar ince ayarlarsanız ayarlayın spherenin limitleri belli. Sphere.ini de küsüratlı rakamlara giremiyorsunuz.
bi pvp sunucusu bunu başardı(kısmen) fakat ismini vermicem burda reklam olur diye.
unknow :P

Bu mesajı attıktan sonra benimde denemelerim oldu bu konuda büyük bir ölçüde önüne geçtim fakat ;

Noxier : işlemci ve bağlantı gerçekten sorunlar yaratabiliyor.

belirttiği gibi işlemci ve bağlantıdaki dinamiklik yüzünden %100 bir sonuca sadece bu şekilde ulaşmak yetersiz kalıyor , oyun içerisinde bu 2 faktor çok önemli rol oynuyor ve düşük olasılıklada olsa sorunlar yaratılıyor buna ek olarak birkaç eklenti ile speed in önüne geçilebilir fakat full-auto olmaz en azından benim düşüncem bu yönde .

Yani script yardımı ile oyun içerisinde otomatik yaptırım uygulatmak speedsiz kişilerde sorunlar yaratır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.