Arkadaşlar eskiden 56b Night serverım vardı fakat sımdı dosyaları bulamıyorum buldumda nasıl yukluyucegımı bılmıyorum yok efendım september script fln tektek yukledım gene cozemedım sphere 55iR1 den 55 r4 cok rahat yapıyorum 56b nasıl yapıcam onu bılmıyorum bı acıklık kazandırabılıcek varmı ? yada gereken dosyaları bı wınrarlıyıp setup atıcak ?
Ilk Once Bu Siteye Gir

https://prerelease.sphere.torfo.org/

Sonra Bu Dosyayi Indir

September 09 2008, 17:10 Win32 -- > Bunu Indir

Anlamadiysan Yapamadiysan Yazarsin Yada Pm Atarsin Kolay Gelsin !
Rp serverda olsa Pvp serverda olsa sphere version tercihim 56 b nightly'dir
@Unqown
Aynen katılıyorum, 56B sürümünü kullanmayan server ne kadarda sağlam olsa birgün ne olacağı belli.
(örnek: puf oldu *)
:utangac2
Zaborawi : Ilk Once Bu Siteye Gir

https://prerelease.sphere.torfo.org/

Sonra Bu Dosyayi Indir

September 09 2008, 17:10 Win32 -- > Bunu Indir

Anlamadiysan Yapamadiysan Yazarsin Yada Pm Atarsin Kolay Gelsin !
link kırık:asik2
yaa mert ben nerden bulucam 56b sphereyı yaa
yaa bende hata verıyor Nexima onu nasıl yapabılırım Error -3 hatası
sphere.ini açıp [SPHERE] altına Agree=1 yazıp kaydedin.
1. olarak üstte neximanın tıkla die tagladığı linkten scripts ve win32 yazan september scriptslerini indiriyoruz... Sonra sphere 55i den save ve account dosyalarını C:/ yerel disk bölümünde Sphere die bir dosya oluşturup içine atıyoruz sonra indirdiğimiz 2 dosyayıda onun içine extract edip sphere.ini dosyasına [sphere] altına Agree=1 yazıyoruz...
bana 56b sphere lazım server acmam ıcın ama sphere bulamıyorum nerden bulabılırım sphere
Silindi
Members
3.7
arkadaşlar banada sphereworld lazım boş yani kapılar fln olan ben indiriyom o siteden ama sphereworld.scp yi kendim kurmak zorunda kalıyom.
@berkayaktas

arama butonuna sphere 56b kurulum ve ayarları yazarsan bulursun hiç olmadı dökümanlar

@sonosmanlı

sphere 55i indir yaz aramaya indir içinden save ve account dosyalarını sphere içine at sorunlar düzelecektir...
offfff

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.