Bazı Kişiler Benim Sphereme girebilirmi ? Yardım :S
tabiki hayır :) sphereni kimseye vermezsen bişi olmaz
hehe onu demiyor sanırım :D

Hamachi ile girebilirler.
haa :D hamchiye bile gerek yok ip 'yi al ver arkına login.cfg'ye yazsın girerler ama en fazla 10 kişi falan kaldırır :D
Hamachi Nasul Oluyor Nasıl Gireckler ?
hamachi yi bilgisayarına kurucan hamachi calıstırıcaksın hamachi uzerinden bir server kurucan hamachinni ip ini arkadaşlarına vericen. o ip i alan arkadasların login.cfg ye yazıcaklar ve serverine baglanacaklar.

tabiki accountlarını actıysan :)
Peki Ben Gate Nasıl adamı Yönlendircem MEsala adam biritte NAsıl Gateden Moonglowa gitcek ???
Neophyte
-1.7
hay super soru super nerden nereye :D scpsını yazıcaksın tabı yada şımdı anlatsam anlamazsın kısaca söliyim git moonglowa .where yaz ustunde yazan sayıları bi teleporterin morep ti galiba işte oraya yaz ustunden geçınce oraya atıor :D
Hiç Bişi Anlamadım Ya Düzgünce Anlatırmısın :D
Taminen moongate script'i vardır Spheren'de.Var ise komutu .add i_moongate .add i_moongate_travel gibi olabilir.Çogu sphere'lerde böyle...

Bu konu Hedious tarafından düzenlendi(2008-08-18 03:06, 15 yıl önce)
Ya brite bi moongate koycaksın yada moongateye giden bi gate accaksın.Yada britten moonglow a giden gate koyucaksın .(rune book tan açarsan gateyi o gate karşına cıktıında .xattr 010 yazıp gateye tıklarsın gate öylece kalır ve her geçişinde moonglowa gider. bide briti marklarsın moonglwo dan gate acıp xattr 010 larsın gidişli dönüşlü gate olur)
i_moongate_red çıkarıyorsun moonglow'a giderek .where yazıp koordinatı alıyorsun,gateye .xmorep 2121,12,121 yani koordinatı yazıyorsan gate'e tıklıyorsun oluyor (:
Anlamadım ama BOşverni :D
ya sana anca script verip anlatırız galiba al

[itemdef i_moonglow_moongate]
id i_moongate_red

on=@step
src.go moonglow
src.sysmessage @07a1 Hayırlı Yolculuklar...
berkanu : haa :D hamchiye bile gerek yok ip 'yi al ver arkına login.cfg'ye yazsın girerler ama en fazla 10 kişi falan kaldırır :D

İp derken Pc nin ip simi ??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.