Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
arkadaşlar sphere'nin ne tür oldugunu nerden ögrenecez 55i 55r 56b falan ne oldugunu Bilmiyorum bana Biraz bilgi verebilirmsiniz
oyuna girdiginde sol altta yazar ya da sphereconsolda sol üstte yazar program penceresinde.
Silindi
Members
0
yha v0.56b-nightly yazıyor ama 3d Binek ekliyom verdataya görünmüyo başkasının verdatasını kullanıyom oyuna giremiom girdigim caracterleri oyunda gibi gösterio buna çözüm yoqmu Ben Cu Shide falan kullanamıcammı serverim da
o ayrıca scriptsel bir hadise.. Ben o konuda tam olarak yardımcı olamam ama versionun 56b.Gerekli yardımı alırsan ya da biraz arastırma yaparsan 3d yaratıkları kullanabilirsin.
lbr'den bahsediyorrsunuz :) anlatımı var ayrıca version önemli değil araştırma yaparsan bulursun hatta son 50 forum mesajları arasında var
Bineklerin görünmesi renkte dolayısıyla hues dosyasından olabilir eskiden local server acınca oluyordu

Hues ayarlı deilse unicorn'u göremiyorduk :)
Silindi
Members
0
hues ayarlı ama göremiom! okadar araştırma Yaptım Resimli anlatımlardan baktım yoq yoq Yoq hepside aynı şey sölüyo Yapıom serverima giremiom ozamanda bana biri herşeyini ayarlaryıp upload ederse çok güzel olr ama eden yoq
Bu isdediğiniz mümkün değil yani zannetmiyorum kimse size verdata upload etmez sphere_defs ayarlarını yap sphere'ini ayarları var bir kaç tane lbr mount işi karışık biraz arama motorunu kullanırsan herşeyin cevabını bulursun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.