Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar geçen gün evden sphere server kurmak için sphere 55i sürümünü indirdim üstüne de 56b yi yaptım serverıda kurdum üyeliğide yarattım her şey iyidi oyuna da girdim fakat server runuo ayarında oldu,her şey çok hızlı ayrıca mesela bi binek yaratınca üstüne binilmiyor mare yaratmıştım ona tıklayınca backpacki açılıyor üstüne binilmiyor diğer bineklerde de oluyor aynı şey, ayrıca .add dan npc yaratılmıyor shop keeper yapamadım bi türlü Axis denedim onda da çıkartamadım npcleri.Ultimanın Mondain's Legacy sürümünü kullanıyorum bununla bir ilgisi olabilir mi? eskiden Age of Shadows kullanıyordum onda her şey normal oluyordu bineklere biniliyordu npc yaratılıyordu.Yardımcı olursanız çok sevinirim..
Bu dönemde herkes ml kullanıyor.Bİnekler konusunda ise sphere_defs değiştir ve verdata veya tiledata ile uğraştıysan bozulmuş olabilir onlarıda değiştir.Nppc çıkarmak için add mesnusunden npc oradan istediğini çıkartabilirsin.
ayarla oynamadım, ayrıca .add npc ye giriyorum tıklıyorum shop keepera falan kutucuğu işaretliyorum çıkmıyor
.gm yazdınızmı?
ya da hitsin 0'dır ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.