US dan aldığım dökümanlara göre server'ımda bazı itemleri static yaptım bunda sorun yok. Sorun Kendi serverımda yaptığım static direk Uo'nun ana dosyalarını değiştirmişki diğer Uo sunucularına girdiğimde aynı staticler orda da çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim static doylarındaki noktadan sonraki uzantıyla bi alakası var mı?
Tam emin değilim.Fakat yaptığın static dosyalarının uzantıları mul ise olabilir.
Arkadasim muhtemelen staidx0.mul ve statics0.mul dosyalarini editlemissin kendine gore ancak uzantisini degistirmeyi unutmussun ornegin statics0.mul dosyasinin .mul uzantisini atiyorum server ismi xxx ise o bahsettigim .mul olan kisimlarini .xxx yapmalisinki baska sunuculardan girdiginde orjinal .mul 'lari gorebilesin...
Adept
4.3
Ultima Online'i yeniden yüklersen oyun ile beraber gelen orjinal mul dosyalarina tekrar sahip olursun, veya arkadasindan göndermesini iste.
Neran kardesim hakli elinde orjinal .mul dosyalari yoksa bir arkadasindan isteyebilirsin veya ozel mesajlara bak mail vereyim atabilirim dilersen
Teşekkürler arkadaşlar .xxx kısmını yaptım peki benim serverın .xxx uzantılı dosyalarını clientimin görmesi için ne yapmam gerekiyor?
Örneğin "hues.dan" yaptım diyelim. Bunu clientım nasıl açacak?
Novice
11.9
Hex Editor ile clientini açıp editliceksin (bknz.)
Evet mul uzantılı yapman laızm Yoksa Ya hiç olmaz yada bütün serwerlarda o alanlar geçer:P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.