arkadaşlar neden benım yaptıklarım bı sure sonra sılnııyor mesela 1 gün sonra bakıyorum ki yaptıgım merzarlık toptan sılınmıs ne yapıcam ne cekmem lazım bunlara benım... xattr illa butun yaptıgım herşeye monster canavarda dahilmi ??? herşeye mi cekmem lazım bıktım bundanda :(:( alan yaparkende mi xattr herşey sılınmıs mesela healer vendoruda bı sure sonra sılınebılır :S ne yapmam lazım.... host alıcam cıddı olucak ama ıste sılınmeyı bı halletsem :s
itemleri '.add ilemi cıkartıyorusun.. yoksa .static ilemi ?
.add yada axisten ne oldu bak o duvarlar filan static digerleri canavarlar add koltuklar filanda add
çıkarcağın herşeyi .static ile cikar 1 saat sonra fiLan oldumu olmadımı onu yaz
mesela dıyelım .static skeleton gibimi ?
npc cıkartıncadami ? siliniyor ? itemleri sadece .static ile cikar mesele .static i_katana
canavarları bak sımdı sabah yaptım dıyelım 1 gün sonra sılınmıs gordum :/:/ npc ler nasıl komutu ne .static c_skeleton gibimi ??
.static sadece itemler icin npcleri .add la cikart silinmez onlar.
npcler siliniyor
valla biraz alakasız gibi gelebilir de ".gm 1" yazdın mı?
.gm 1 yazdım evet .add ile yapmıstım axese baglımı acaba :S :S:S aos yukluydu o zmanlar sımdı tekrar denesem ml yukledım bı alakası varmı :s bi baktım silinmişti add ile yaptım :S
Sen Bence Bu Server İşinden Vazgeç ".static c_skeleton" :) Çok Güldüm Gerçekten... Bir Kere Yaratığı Bir Kere Kestinmi Birdaha Çıkmaz Ikinci şeye gelirsek Axis ten Spawn Bölümünden Ayarlıyorsun Canavar Yerlerini Place - Init Tuşlarıyla Gerisini Sen Anla Artık :=)
3üncüsü Bir Server Açıcaksan Mutlaka Kadron Olmalı, Scripter, Builder, Web Tasarımcısı, Host Firması vs vs...
4üncüsü Tek Başına Açıcaksan Hiç Açma
5incisi ".static" komutu Itemlerde Kullanılır
kadro filan hepsi........ tmm ona gülme o şakaydı :D
arkadaş demek istiyorki yada ben öyle anladım npc nin spawnını yapıyor 1 gün sonra siliniyor?
eğer öleyse demekki onlarda timerli çıkıyor çıkarttıktan sonra xtimer -1 fln yapmayı dene yada giriste bi events ver yere dusurdugu itemler eger safe veya guarded bölgesinde değilse timer -1 versin ama eventsi sadece stafflara ver :)

Bu konu Drojen tarafından düzenlendi(2008-10-30 19:57, 15 yıl önce)
tmm boşverelim spawnı.... hata veriyor saol yardımlar ıcın
sen canavarları add ile cıkarıyosun tabı yok olur canavarlar gezıyolar :P gıdııyolar ama sn spawn olarak çıkarırsan bırşey oLmaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.