Targetf de nasıl equip yaptırabilirim. şimdiden teşekkürler arama yaptım lakin hiçbir equip yaptırabilen scp ile karşılaşmadım.
Konuyu biraz daha içerikli bir şekilde yazarsanız size belki yardımcı olabilirim. :)
[function asdasd]
TARGETF asdff

[function asdff]
serv.newitem i_asdffsdfgdg
serv.new.equip
argo.events e_asdasd

bu şekilde itemı cıkartıyorum fakat item targetta equip olmuyor bende oluyor.

argoyla eventi verebiliyor fakat item cıkartıp equip ettiremiyorum.
Hayır bakın biraz açın derken kasdettiğim bunu nerede ne için kullanıcaksınız kısaca söyleyin ben ona göre size şu şöyle olucak veya anlamıyorum vs. diyebileyim şuanda hiçbirşey anlamadım ve anlamadığım içinde yardımcı olamıyorum.
Daha Nasıl Acıklıyabilirim anlamdım
targetf ile target alp fonksiyonda nasıl item cıkartıp targetla seçtiğim kişiye item verebilirmi bundan daha iyi nasıl bir açıklama yapabilirim onu anlamdım yani o yukardaki fonksiyonda serv.newitem i_asdffsdfgdg yapmşm ya onu nasıl equip ettiricem equip olmuyor hiçbir şekilde. bu yolla olmuyorsa item düşürerek yapıcam.
Dostum sen bu komutu yazdın komutu yazdıktan sonra target geliyor scripte bakıldığı zaman o targetı playera tıkladın ama "serv.newitem" olarak okutmuşsun o itemi bütün serveramı vermeyi planlıyorsun ? :con
targ.src.act.serv.argo hepsini denedim enson oraya o şekilde yazmışım sizden dogrusunu istiyorum :)
yada hatam nerde :)
Yanlış anlamadıysam eğer aşağıdaki gibide denediniz mi ?

argo.new.equip
argo.events e_asdasd

Bu konu Zeus tarafından düzenlendi(2009-03-27 04:51, 15 yıl önce)
denedim böyle evet sanırım sorunumu anladınız şimdi fakat çok ceşit dneedim obj=<argo> yaptım denedim lakin hiçbir şekilde görmüyor. yani seçtiğim kişiye itemi equip yaptıramıyorum ne şekilde olursa olsun kendime equip oluyor item.
Al bakalım senin için denedim ve sonuca ulaştım. :utangac1
[function asdasd]
targetf asdff
return 1

[function asdff]
ref1=<argo>
ref1.equip <new>
return 1
Master
59.2997

[function x]
targetf f_x

[function f_x]
serv.newitem i_xxx,1,<argo>,1
Dememedim Ama Teşekkürler Başka Bi Şekilde Hallettim Olayı Targetf Kullanmadım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.