Evet Arkadaslar Ben Bu İsi Artık Cıvıttıgımızı Zannediorum Ve Ele Alıorum İsteyen Benle Calısabilir
Msn : [email protected]

Kimseye guvenemicem artık kesin bi problem cıkabiliyo o yuzden ben yapıcam!
Txc le çalışmak arkadaşlar sallayın bu işleri az once neron ve txc bizim serverdan o kadar emegi tum worldu sildiler ve arka arkaya save aldılar sonra txc ikisi hamachiden küfürler sallamaya başladı amaçları ne bunların anlamadım txc senle çalışılmaz zaten bir şey bilmiyorsun serverda sadece durmadan kufur ediorsun ve o kadar emegi sildin utan be :no
ekleyebilirmiyim?
olur
Kimseye güvenmicem diyon u-sden adam topluyon direk ekle diyon =)
dc-game defolup gidersen mutlu olucaz
(u-s forum)
zabaros embesilleri almıyoruz siteye az once msnden hacklicem diye .bat uzantılı dosyalar atıon ztn yalnış girmişin kodları :D kendine 3 tane uyarı geldi hala dikkate almıyorsun lucretuis arkadaş bana takmış ilgilenirseniz sevinirim.(us-forum)senden başka kim gitmemi istiyor harbi söylücek laf bulamıorum nexima lucretius hepsi uyardı seni hala ne yazıorsun
sana takmayan kaldimi töbe töbe adami bu mubarek günde konuşturuosun bana 2 tane uyari geldyise sanane sen kendi haline bak fire king miş zuahahah bişi derdimde boşver
hiç bişi demiyorum seni lucretiusa havale ediyorum sadece =)
seni allaha emanet ediyorm
Konuyu kitleyin pls. Bu konuşma uzar!!...
uzamaz :)
ya kimin ne oldugu ortada zaten sahitlerim var isteyen istedigini desin mapı ben silmedim neron silmis sonrada SENİN KADAR YALANCI BİRİNİ GORMEDİM hamachiden kufur etmisim silmisim falan filan gec bu isleri 3-4 saattir kızılaydayım onun icin bile sahitlerim var kime bulaşıcagını bilmiosun insallah dogru yolu bulursun ve benimle calısacak adamın seninle aynı dusuncede olacagını zannetmiorum ole ise benle isi yok!!!
tekrardan başlamayın.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.