Arkadaşlar serverde birtane bile bug yok herşey tamam ama öyle birşey varki artık pack'te bir komutmu var gerçekten teot 12x mi belli değil ama bence 12x le alakası yok servere girer girmez kapatabiliyo hemen iki komutla yapıyo.

bi sorum daha var teot 12x in fix'i varmı ?
Novice
-14.8
Teot 12x diye birşey yok
nerden biliyorsun yada bu kadar emin olabiliyorsun...
Yoktur nedenmi? 9x demek windows 95 ve üzeri işletim sistemiyle uyumlu versionu demektir.. Yani kısacası 1x - 2x - 3x diye bir versionu yoktur. teot 12x ne oluyor ? windows 1203 versionu ilemi uyumlu oluyor ?
:) ya 55r kullanmicaksın adamlar herşekilde kapatıo!
Novice
-14.8
mahmure : :) ya 55r kullanmicaksın adamlar herşekilde kapatıo!

56b dede kapatılıyor
Adept
4.3
Evet, kapatılabilir çok rahat. Bilinmeyen bir sürü bug var.

Ayrıca, teot yazıcıları teot'u geliştirmeyi bıraktılar, kaynak kodlarını da yayımladılar.
teot 12x yok.
en basitinden google'a yazsan bile anlarsın.
Nemesis[Berk] :
Yoktur nedenmi? 9x demek windows 95 ve üzeri işletim sistemiyle uyumlu versionu demektir.. Yani kısacası 1x - 2x - 3x diye bir versionu yoktur. teot 12x ne oluyor ? windows 1203 versionu ilemi uyumlu oluyor ?

+1
Neran : Evet, kapatılabilir çok rahat. Bilinmeyen bir sürü bug var.

Ayrıca, teot yazıcıları teot'u geliştirmeyi bıraktılar, kaynak kodlarını da yayımladılar.

Sağolsunlar ne diyelim :)
Teot 12x diye birşey yok dse teot var muhtemelen odur. Artık bunları kendiniz fixlemeniz lazım.
Teot 12x yok he? Okadar emin olmayın :)
Evet yok. Hala var olduğunu iddaa ediyorsan buyur link koy veya pm at bizde görelim.
Resim at diyicem visual basic'le hazırlarsınız, o yüzden göster bize şu teot 12x'i bizde bilelim?
Nemesis[Berk] : Yoktur nedenmi? 9x demek windows 95 ve üzeri işletim sistemiyle uyumlu versionu demektir.. Yani kısacası 1x - 2x - 3x diye bir versionu yoktur. teot 12x ne oluyor ? windows 1203 versionu ilemi uyumlu oluyor ?
Teot 12x :D bunun 13 14 15 di varmı :D bırakın hocam bu işleri teot9x den sonra bitmiştir diyer hayali sürümler trojen :D içermektedir teot10x ben cıkardıydım ama trojenle tamamen gazel :D 12x kadar ilerlemiş :D teotun yzılımı yazan adam bu işleri bıraktı bilginize

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.