arkadaslar teot ıle horselere " # " bu karakterı kullanınca server kapanıyor

on=@Click
message @0790,,1 <name>
return 1

nasıl yapıcas bunu o karakterı yapınca belırledıgım bır ısım olsun horseler

2.sorun ise durmadan server nightsight 0 oluyor inlor atmak zorunda kalıyorum devamlı emege saygi..
speech.scp yi aç

spk_player altına

on=*#*
return 1

eklersen # kullanılmaz (= böylece teot komutları da kullanılmaz.
Prudent ne alaka speech ile?

Arkadaşım 55 serisi ile teot u önlemenin yolu zor.. Conn gerekir ki kırılmayanı yok..

56b ye geç teot derdinden kurtul..
@prudent
teotu açtığında bu geçerli olmaz.
Silindi
Members
0
prudent : speech.scp yi aç

spk_player altına

on=*#*
return 1

eklersen # kullanılmaz (= böylece teot komutları da kullanılmaz.

Speechden teotu daha bu zamana kadar kimse engelleyemedi.Buda engellemez.
r402deki <a! tarzı sembollerle server göçertme olayının sebebi html kodlarıdır. html kodlarıyla ilgili bir kaç kod var scriptlerde onları incelerseniz olayı çözersiniz. ben r402 kullanıyorum, teot ile yapılen server göçertme yollarından hiçbiri bende çalışmıyor. message <name> tarzı bir fix bile kullanmıyorum.
-Lexis- : r402deki <a! tarzı sembollerle server göçertme olayının sebebi html kodlarıdır. html kodlarıyla ilgili bir kaç kod var scriptlerde onları incelerseniz olayı çözersiniz. ben r402 kullanıyorum, teot ile yapılen server göçertme yollarından hiçbiri bende çalışmıyor. message <name> tarzı bir fix bile kullanmıyorum.

#<a denermisin lexis
denedim olmuyor :)
55 serisinin miadı dolmak üzeredir.. Çökme değil tüm dert... Yeni versiondaki kolaylıklar ve destek sürerken eskisini kullanmanın pek mantığı olmuyor.. Tabii bizim millet olarak alışkanlıkları bırakmamız zor olduğundan, playerı etkiliyor..
56bnin üstünlüğü ve kullanışlığı tartışılmaz zaten ama ben sadece bulduğum birşeyi belirtmek istedim.
Onun içeriklerini belirtsen burda dse ye engel olan html kodları ile ilgili olan bugları nasıl fixlediğini mesala

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.