Arkadaşlar Kusra Bakmayın Ben Biraz Aradım ama bulamadım belki aceleden belki gözümden kaçtı ben acc res atmak istiyorum birde oyunu girince Sol Alt köşede server hakkında bilgi veriliyorya

Mesela

**** Rp Shard
Skill Cap 8x

Stat Cap 225

Server YEtenekli Stafflar vs vs

bunu nasıl değiştiriyorz birde ben scplerimde gmfix yok yeni gmfix yazdım arada bir eski gmfix'e geçiyor bazen benim yazdıgıma ? bu nedendir yardımlarınız için teşekkür ederim
sphere gir accounts klasorune gir sphereacct ve sphereaccu ların içini full sil =) accounts klasoruun içindeki diğer dosyaları sil sadece yukarda verdiğim 2 si kalsın sphere aç hata vericek save alıp kapatıp aç account res atmış olursun.

Yedek almadan sakın yapma..

sphere tables da

On=@Login altında yazıyor yanlış hatırlamıyorsam .. tabi söylediğim 55r için 56-b kullanamadan bıraktım :no

Gm fix yardımcı olamıcam script yok elimle ;-)
hmm orayımı diyorsun defs.scp içinde ;

[scroll scroll_motd] böle bi yer vardır buraya yazıcaksın örnegin;

[scroll scroll_motd]
xx pvpye kamon!
menu.scp
[scroll scroll_motd]
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

[EOF]

"XX" olan alanları istediğin gibi değiştirirsin bunu .scp uzantılı olarak kaydet...
yani 56-bde sanırım menu.scp yoksa 55rde defs
Leqendary Avatar 10 numara :utangac1
:yes
Tamam Saolun GmFix'ide Buldum Başka Scpnin Altına Yapıstırmısın :) :) ama acc res olmadı . şimdi gmfix'i bulunca diğer scplerede baktım gereksizleri sildim sonra ne olduysa staff büyü ile birşey cıkartamıyor mesela add c_m_nightmare yapıom cıkmıyor fizzliyor bu nedendir ? scpleri geri dönüşümdende sildim yardımlarınız için saolun
Bu Arada Clienti Çok Güzel Bende İstiyorum :D Sexy Plssss :p oyanlar siyah şekil :D

HİÇ BUKADAR GÜZELİNİ GORMEMİŞTİM
=))

caktırma calıntı Client indirdim loqini değiştirdim =) takılıom öyLe kendimi geliştiriom
banada versene :D
staff büyü ile binek cıkartamıyor fizzliyor gibi oluyor bu nedendir ??
.gm yazmamışsındır yada invulken hits in 0dır .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.