Merhaba herkese iyi günler benim merak ettiğim bişi var ultima online 3d server nasıl açılır acaba
Spherede mümkün olduğunu sanmıyorum , belkide olur ; ama hiç rastlamadım...
3d server görmüştüm bi kaçtane acaba onları neyde kuruyorlar
Runuo.
56b ile 3d giriş yapılbiliyor ama client kingdom reborn ile başlayan süreçteki patchler 3d client girişini engelliyor. 4x ml ye sahip iseniz ve 56b kullanıcısı iseniz login.cfg 'ye

loginserver=127.0.0.1,2593

yazarak , (2 tane loginserver olması gerekli ) , uotd.exe ile 3d giriş yapabilirsiniz.
Silindi
Expert
5.3
Ultima Online Mondain's Legacy İndirdikten Sonra Clinti Yükleyiniz. TamamLandıktan Sonra Ultima Online 2D Ultima Online 3D SunucuLaRı KarSınıza Çıkacaktır Ultima Online 3D Yi Secerek Kuruluma Devam EderSiniz. Ve Sonuc 3D Yuklenmiş OlucaktıR
karadana : Ultima Online Mondain's Legacy İndirdikten Sonra Clinti Yükleyiniz. TamamLandıktan Sonra Ultima Online 2D Ultima Online 3D SunucuLaRı KarSınıza Çıkacaktır Ultima Online 3D Yi Secerek Kuruluma Devam EderSiniz. Ve Sonuc 3D Yuklenmiş OlucaktıR

@Noxier 56b ile 3d giriş yapılbiliyor ama client kingdom reborn ile başlayan süreçteki patchler 3d client girişini engelliyor. 4x ml ye sahip iseniz ve 56b kullanıcısı iseniz login.cfg 'ye

yazarak , (2 tane loginserver olması gerekli ) , uotd.exe ile 3d giriş yapabilirsiniz.

TAM DETAYLI ANLATIRSANIZ COK SEVİNİRİM 3D ONLİNE OYUN NASIL KURULUR TAM OLARAK ACIKLAYICI
scriptsel değişiklik yok. yanlızca grafiksel anlamda değişik. özel bir kurulumu yok yani. 3d kurup login ayarlarıyla kendi spherenize bağlanabilirsiniz.
hım anladım tşk ederim kortez

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.