evet ultima online avcılık olmalı mesala
avlanmak yok ultimada mesala binekler kaçıcak veya ayı vurucaksınız ama duruo mal gibi kaçıcak peşinden koscaksınız ok atıcaksınız kacıcak peşinden koşcaksınız bunu yapabilirmi scripterlar acaba mükemmel olur çünkü
Zaten bu özellik var,şuan hatırlamıyorum.Npc'ler kaçar yaralanınca.
öyle kaçmak diel ya koşarak kaçmak uzaklaşıcak elinden geleni ypaıcak
fikir güzel eğlence olur :D
bende benzin istasyonu düşünüyorum.. misela mareye 10klık benzin koyucaksın. 10 dk idare edicek 10 dkde benzin alması gerekcek 100klık alırsa 100 dk :D gibi
ultima online nerelere gelmisde haberimiz yok neden eskisi gibi richard garriott [ultimayi yapan kisi] yaptigi sade ultima online nerelere tasidiniz. ondan eski oyuncular birakmis simdi anliyorum yokki sole en sadesınden server acan kisi sımdı bakıorum tp var bide 5sarjlı oldu baska eskiden tpmı vardı an ex por yememk ıcın neler neler yapardık sımdı ne hale geldı ultıma.
Kendine zarar veren şeyden korkup kaçması aykırı bir durummu ?
Hakkaten be anılarım canlandı ya.... offff bandajları yıkar oyle kullanırdık felan hey gidi
OSI'de UO , The second age yada renissance ne zevklidir ya keşke o dönemlerde oside olsam RP tavan , Pvp garip pvm bilmiorum ama RP için sadece RP için ayda 12,99 vermeye hazırım. (gerçi o zamanlar 9,99 du galiba)
zabaros : evet ultima online avcılık olmalı mesala
avlanmak yok ultimada mesala binekler kaçıcak veya ayı vurucaksınız ama duruo mal gibi kaçıcak peşinden koscaksınız ok atıcaksınız kacıcak peşinden koşcaksınız bunu yapabilirmi scripterlar acaba mükemmel olur çünkü
zabaros : evet ultima online avcılık olmalı mesala
Sexy1 : bende benzin istasyonu düşünüyorum.. misela mareye 10klık benzin koyucaksın. 10 dk idare edicek 10 dkde benzin alması gerekcek 100klık alırsa 100 dk :D gibi
,

sende iyice uçtun :D sen atı direkt arabaya çevirdin :D:D
=) :D bari nudgeup cekekte uçak olsun =) harbi ben uçtm ya

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.