arkadaşlar acaba uo scriptlerimi yazarken kullanabilecegim bir metin duzenleyeci veya edit plus icin ayarlanmis bir template varmi??? mesala otomatik ifllerden sonra 1 satir iceri gircek taglari varlari ve diger functionlari renkli yazicak boyle bir sistem warmi eger varsa paylasabilirseniz sevnirim iyi aksamlar..
Ilginç ilk defa duyuyom 8)
:) her iften sonra tek tek iceri girmek cok zoruma gidiyor :D
:yes
if (

Al kopyala bunu alt satıra indiğinde yapıştırırsın.Bukadar üşengeç olmayın.
Master
59.2997
Bildiğim kadarıyla bu tarz bir editör daha yok piyasada. Ancak renklendirme ve benzeri uygulamalar için gerekli syntaxlara arama bölümünden ulaşabilirsin.
Delphi kullanan vardır aramızda delphi ile yapılabilecek bir program bu... ben biraz uğraşmıştım bir ara yapıyordum ama işlerim vardı sonrada unuttum gitti...
slothere sytnaxlari bulamadim acaba elinde varsa verebilir misn kendim yapmayi denedim stx dosyasi olstrdm php den bkrk fln ama onda da mesala var diyorum mavi gozukuor var. diyince gidior var* olarka tanimladim bu seferde var* diyince mavi oluyor sadece??
Master
59.2997
Şu an elimde yok maalesef. Kırık olmayan bir link bulabilirsem iletmeye çalışırım.
tskler.
Frontpage tarzı bi script editördenmi bahsediyosunuz :)
eet
Slothere Bulamadinz sanirim link ?
bir tane yazılmıştı bende hatırlıyorum ancak utf-8 desteği yok notepad ++ tavsiye ederim.
Hiç satırları ileri alma özelliğim yok nedense.David az azarlamadı beni bu yüzden xD Yaz gitsin alt alta :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.