arkadaşlar tüm vendorlarda çalışacak bir dialog hazırlamak istiyorum nerden başlıcamı bilemiyorum aklımdaki sistem tam olarak şu örnek verirsek player mage vendora gidecek 120 lik regden 5 tane alacak 120lik regin resmi olucak ve yanında 3 haneli gilecek bir boşluk o boşluğa adetini yazacak o boşluğun yanındada bir onaylama butonu olacak maximum 200 tane alacabilecek 200den yukarı yazdığı zaman en fazla 200 adet satın alabilirsiniz yazacak. tam olarak aklımdaki dialog sistemi bu yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler iyi seneler...
Orjinal menü varken neden bunu kullanmak istiyorsun?
değişiklik olsun diye bide teota karşı önlem
Arkadaşım seninki biraz hazıra konmak olmuyormu ?
hazıra konduğum yok bilader dikkatli okursan scpti yazıp bana verin dememişim scpti yazmaya nasıl başlarım dedim sen bi doktora görün gözlük al kendine
maziridis : değişiklik olsun diye bide teota karşı önlem

Teot denen birşey kalmadı zaten sphere 56b versionunda.
maziridis : hazıra konduğum yok bilader dikkatli okursan scpti yazıp bana verin dememişim scpti yazmaya nasıl başlarım dedim sen bi doktora görün gözlük al kendine

Ben gözlerimi düşünürüm kardeş sana kalmadı. Lütfen sözlerine dikkat et...

Şimdi gelelim soruna senin yerinde olsam bir scripti alırım içindeki basit bir dialog üzerinde biraz deneme yaparım. Benim bildiğim şudur; kendin kurcalamadan, okumakla hiçbir şey öğrenilmez. Biraz kurcala çalış takıldığın yerde inan ilk ben yardım edicem sana.( Tabii online olduğum zamanlarda)
@novitas
bence bu tepkiyi sadece hazıra konmak isteyenlere vermelisin .
niye bu kadar sert tepki veriyonuz ki herkez çok biliyo demi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.